Skocz do zawartości
IGNORED

Jak podłaczyć tube do PC ?


DOMINIK200

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem ponieważ zakupiłem taką o to tube :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I teraz pytanie , jak moge podłączyć do to PC , jak kable audio to wiem , ale chodzi o to że wzmacniacz potrzebuje dodatkowej mocy , ale wejścia na wzmacniaczu są pod akumulator samochodowy i jak mógł bym podłaczyć zasilanie do tej tuby ? Moc tuby true RMS : 40W , moc max. 200W .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko ile ludzi kupiło to dziadostwo ;-). Skoro już musisz to podłączyć to potrzebny będzie zasilacz 12V o wydajności prądowej minimum 5A, taki jednak sporo kosztuje. Taniej wyjdzie kupić od kogoś zasilacz komputerowy i wykorzystać napięcia 12V, tam jest prądu pod dostatkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się właśnie tak nabrałem , podłaczyłem na razie na swój sposób czyli wywalilem ten oryginalny wzmacniacz i podlaczylem to wzmacniacza od subufera , jakos daje rade , po nowym roku mam nadzieje że już będę miał prawko to się najwyżej wrzuci do autka :) a gdy pytałem własnie o taki zasilacz to były po 50 ale takie dziadostwo a już taki w miare ogarniety ktory i tak by nie dawal rady przy mocnym basie to 160zl , żaluje że kupiłem zobaczymy jak się sprawdzi w przyszłości , bo bez tego zasilacz nie ma opcji podlączenia raczej ? Ogólem podłączenie zasilania tam jest też pogmatfane , są 3 wejścia , podłaczałem pod akumalator samochodowy tak jak w instrukcji ale nic nie zadzialalo , dziwne to .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod środkowe wyprowadzenie co podłączyłeś? Od lewej + 12, środek CON (REM) remote tam albo jest masa albo + 12, i po prawej masa. Dobrze podłączone i musi działać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod środkowe wyprowadzenie co podłączyłeś? Od lewej + 12, środek CON (REM) remote tam albo jest masa albo + 12, i po prawej masa. Dobrze podłączone i musi działać.

 

możliwe że coś pogmatwałem , ale zobacze to z kumplem kótry się zna , mam nadzieje że w aucie pójdzie , co prawda pod kompem działa ale nie takim podłaczeniem jak bym chiał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.