Jump to content
IGNORED

Wiosenne Audiogrillowanie na Śląsku


trebor

Recommended Posts

Pan Marek - właściciel Pubu Kuźnia w Bogucicach, sam jest zapalonym audiofilem, i na dodatek doswiadczonym DIY-owcem. Wpadł na pomysł, aby gdzies na przełomie maja i czerwca zorganizować u siebie coś w rodzaju spotkania melomanów i audiofili. Głównym tematem spotkania były by urządzenia stworzone przez osoby z poza oficjalnego nurtu audio. Krótko mówiąc sprzęt DIY - i jego porównanie brzmieniowe ( i cenowe) z klockami firmowymi. Miało by to tak wygladać: np. w jakis weekend, cała gastronomia kuźni zostanie przeniesiona na ogródek. W środku urządzono by mały kacik odsłuchowy, , a na stolikach mogli by się rozłozyć konstruktorzy i prezentować swoje wyroby. Było by szanasa na wymiane opini, i prezentacje własnej wiedzy. W tygodniu najciekawszych klocków można by posuchać w Puzonie, i porwnąc ich mozliwości ze sprzętem markowym. Mysle że na taka imprezę można by ściągnąć także kilku dziennikarzy. Myślę, że Wojciecho bedzie zainteresowany, a i myslę że chłopaków z Hifi - i Muzyka tez da się namówić.

W ogródku lane było by piwo i serwowane pyszności z grilla . Oczywiście dla wszystkich forumowiczów, na hasło "kosmos milczy" obowiązywał by specjalny rabat.

Oczywiście czy taka impreza sie odbędzie zalezy głownie od wszystkich forumowiczów, a konkretnie od zainteresowania tematem.

Czekam więc na opinie

P.S. Temat ten umieszczę także w dziale DIY.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.