Skocz do zawartości
IGNORED

Klub T+A Elektroakustik


szwed75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Klecha86 napisał:

Witam T+A gra czyściej dynamiczniej, bardziej realnie pełniej jest więcej muzyki w muzyce 🙂 . 

Czyli noga sama tupie a na twarzy usmiech😀

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Niestety polski dystrybutor najwyraźniej ma w poważaniu takie błahe akcesoria i nie raczy odpowiadać na pytania. W związku z tym znalazłem u zachodnich sąsiadów potrzebne mi elementy.

Przed zamówieniem chciałbym się tylko upewnić czy zamówię to czego potrzebuję.

Jak pisałem wyżej, potrzebuję przewód E Link do połączenia Power Plant i Music Player.

Na stronie są dwa przewody, na pozór nadające się do tego, jednak w różnej cenie i innym symbolem.

Podpowiedzcie, który będzie właściwy.

1. https://shop.ta-hifi.de/de/kabel/verbindungskabel/verbindungskabel-rl-001-4085-21101

2. https://shop.ta-hifi.de/de/kabel/verbindungskabel/verbindungskabel-rl-002-4086-21101

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Edytowane przez Osteo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gość na olx czy allegro, sprzedaje sporo gratów T+A, jakieś kable ma.

Podpytaj.

Kupiłem ze dwa lata temu od niego T+A RCA i głośnikowe Speaker Koax (świetne kabelki).

Niestety nie pamiętam nicka...

 

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 10.08.2023 o 21:24, nikto napisał:

Ma ktoś w swoim zasobie - integre MP 3100HV? Jak to gra? Czy ma jakieś preferencje do gatunku? Czy coś ociepla itp. itd.
Byłbym wdzięczny za informację.

Pewnie masz na myśli PA3100HV? (MP3100HV to odtwarzacz)

Wzmacniacz to potężna maszyna, raczej nie "preferuje gatunku" i jest zdecydowanie po stronie naturalności, bez ociepleń ale mocno w kierunku analogowym

W dniu 30.07.2023 o 10:33, nikto napisał:

Dzień dobry, dołączam się do klubu z DAC 200 🙂 Urzeczony brzmieniem z tego DAC-a ... jak ktoś szuka zmiany, to polecam przynajmniej spróbować 🙂

Gratulacje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rockman1975 napisał:

Pewnie masz na myśli PA3100HV? (MP3100HV to odtwarzacz)

Wzmacniacz to potężna maszyna, raczej nie "preferuje gatunku" i jest zdecydowanie po stronie naturalności, bez ociepleń ale mocno w kierunku analogowym

Tak chodzi mi właśnie o tę integre PA3100HV ... powinna pasować do DAC200. Bardzo ciekawie się także prezentuje z wejściami. No nic trzeba będzie posłuchać samemu i zacząć zbierać fundusze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.