Skocz do zawartości
IGNORED

KINO do ok.2500 zł (+/- 500)


vita41

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam że tego typu rozwiązania głośnikowe są tylko do kina. Wiem że niektórzy stosują je jako uniwersalne. Jednak dźwięk będzie „pudełkowy” no nie da się tego wyeliminować. Jako rada do uniwersalnego zestawu. Proponował bym ci zastosowanie chociaż na przód lepszych monitorów. Je wykorzystywał byś jako fronty oraz stereo do muzyki. Pozostałe kolumny mogą być takie małe aby je schować. Co do amplitunera, pewnie zdecydowałeś się na niego pod względem wysokości. Fajny prosty modelik z podstawowymi funkcjami. Do małych głośników wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że tego typu rozwiązania głośnikowe są tylko do kina. Wiem że niektórzy stosują je jako uniwersalne. Jednak dźwięk będzie „pudełkowy” no nie da się tego wyeliminować. Jako rada do uniwersalnego zestawu. Proponował bym ci zastosowanie chociaż na przód lepszych monitorów. Je wykorzystywał byś jako fronty oraz stereo do muzyki. Pozostałe kolumny mogą być takie małe aby je schować. Co do amplitunera, pewnie zdecydowałeś się na niego pod względem wysokości. Fajny prosty modelik z podstawowymi funkcjami. Do małych głośników wystarczy.

 

To ma być zestaw tylko do kina i gier. Stereo już mam:) Dlatego głośniki do kina muszą być małe aby wszystko pomieścić w jednym pomieszczeniu:)

 

Ewentualnie może jakaś inna sprawdzona propozycja małych głosników i amplitunera. Wysokośc ampli nie ma znaczenia, mam na stoliku wystarczająco dużo miejsca. Funkcje sieciowe tez nie są konieczne.

 

W zakresie głośników czy lepsze od Boston Acoustics byłyby HKTS 20BQ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile moze byc warty i czy wogole jest sens kupowania marantz sr7002 ?

Czy okolice 1500-2000 to dobra cena?

 

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnych piniądzach mozna dostać ONKYO 805 może nawet 905. Tew satrsze wysokie modele po tyle chodzą. Czy warto to nie wiem. ale cena raczej uzasadniona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić odtwarzacz do którego będę mógł w niedalekiej przyszłosci kupic zestaw kina domowego.

Chodzi o odtwarzacz który odtworzy mi wszelkie pliki i ma wejscie internetowe.

 

Pioneer BDP-150

SAMSUNG BD-E6300

Yamaha BD-S473

 

a moze cos innego do ok 700zł?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.