Skocz do zawartości
IGNORED

Nacisk igły


Goonie

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ceny dystrybutora i sprzedawcy mogą się nie pokrywać, po pierwsze zamówienia masowe, po drugie sprowadzanie zza granicy, po trzecie wkładki mogą np.leżec już kilka lat, zostały zakupione kiedy było taniej.

 

Gdtbt ktoś wpadł na pomysł podrabiania wkładek, to na pewno nie zajmowałby się najtańsza AT tylko podrabianiem koetsu. W Chinach kupisz podróbke rolexa i bregueta, ale podróbki casio nie bardzo.

Tomaszu, o czymś takim jak marża to pewnie słyszałeś, co? Od kiedy to cena finalna (detaliczna) jest niższa od ceny dystrybutora? Sprzedawca dokłada do interesu? Instytucja charytatywna? Jeśli wkładki przeleżały ileś tam lat, to ja bym zdecydowanie wolał o takim fakcie mieć info przed zakupem.

Jak widzę buty sportowe "Nike" za 70 zł, kurtkę Polartec "Malsden Mills" za 100 zł czy rower "Scott" za 250 zł, to mi się zapala czerwone światełko pod kopułką :)

Pozdro,

Yul

P.s. Jutro powklejam zdjęcia oryginalnych opakowań od wkładek i igieł tańszych Audio-Technik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

<<Yul,czy zawsze musisz stawiać na swoim?

nie możesz przyjąć do wiadomości że takie wyprzedaże mogą być,leżakowanie takich wkładek przez rok-dwa też ich nie dyskwalifikuje.

Utarło się na tym forum że mało już kto przyzna rację drugiej osobie,za nic nie napisze{tak,może faktycznie masz racje,albo,nie warto płacić 100zł za oryginał igły do tego gramofonu,tak to wygląda.

W kablowym temacie jest user który w koło o tym samym,z takim zacietrzewieniem że strach,buduje na forum swoje Ego,moim zdaniem człowiek zagubiony,o bardzo słabej psychice,można by doradzić by wybrał się do odpowiedniego specjalisty,póki nie jest za póżno.

Takie to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Rydzu, "takie to forum". Takie to proste, a Ty nie dajesz rady tego zrozumieć - dziwne. Ty najwidoczniej przyjmujesz, że sprzedawca dokłada do każdej wkładki i igły ze swojej kieszeni kilkadziesiąt złotych i wszystko jest cacy. Ja uważam co innego. Ty prezentujesz swój pogląd plącząc niepotrzebnie wtręty o ego i specjalistach, czym nie wzmacniasz swojej argumentacji tylko ją osłabiasz. Ja prezentuję pogląd przeciwny, ale nic do Twego ego ani zdrowia psychicznego nie mam. "Takie to forum" poprostu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydzu, żeby była janość - ja polecam oryginały, Ty zamienniki. Zamiennik i wyrób nieoryginalny jest tańszy od oryginału. To normalne.

Nie ma się co jeżyć i mędrkować o ego.

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że rozpętała się burza, spokojnie Panowie.

Mam tylko jedno pytanie. Nie jesteśmy w stanie odróżnić oryginalnej igły od zamiennika... no bo =

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - ten zestaw, od tego sprzedawcy kupiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - tu igła za 90 zł - polecana przez Kolegę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - tutaj mamy igłę za 79 zł

plus allegro - 40-50 zł bez logo.

Dodam że moja, (pierwszy link) - takowe logo posiada - a zapłaciłem za igłę z wkładką 99 zł.

Sam nie wiem co mam zrobić . Wszystko to dość zagmatwane.

Kupię zamiennik - pogra do lata - wtedy zainwestuję w igłę i wkładkę z wyższej półki , mam nadzieję że tam nie ma takiego bagna z zamiennikami , org, podróbami.

Oczywiście nie kupię wkładki z igłą za 700 zł - bo nie oszukujmy się ona i tak w Adamie zniknie po drodze. Prawda ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym tu się wpasowywać pomiędzy użytkowników. Dużo racji masz rydzu. Reszta szanownych Kolegów także wie co mówi.

Bankowo będę rozbudowywał zestaw latem ... wtedy pójdę w coś konkretnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.