Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Kolekcjonerow Zielonych Pozytywow KKZP


fish75

Rekomendowane odpowiedzi

Naszym wspólnym audiofilskim celem jest żółta gwiazdka przy każdym poście w tym temacie.

 

Tak, żeby każdy klubowicz chwilę po wejściu opróżnił wszystkie szklanki i nie widział żadnej z lodem przy żadnej wypowiedzi.

 

Taka ilość trunku znacznie poprawia samopoczucie, a co za tym idzie - nasza muzyka brzmi lepiej, niż przez sieciówki Fr@ntza ;)

Roksan Caspian M1 CD (mod.SonusOliva) => Roksan Caspian M1 NG => Dynaudio Focus 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o dziwo wreszcie udało się fishowi coś fajnego wymyślić. :)

...Imacman taki komplement z twoich ust...po 'szczekajacym ekspercie ', 'ignorancie' i wielu innych ...dziekuje , dziekuje na zdrowie.. klik

 

Pięknie pojechaliście :-)) Paradoks istnienia kolejki za wiedzę we wpisach, padł na pysk :-)))

...my tu mamy swoje kolko wzajemnej adoracji...piszemy pierdy z premedytacja niepoparte filozofia i watpliwa wiedza

 

i o dziwo

...a i jeszcze nie mowi sie 'dziwy' tylko 'szanowne panie'

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Imacman taki komplement z twoich ust...po 'szczekajacym ekspercie ', 'ignorancie' i wielu innych ...dziekuje , dziekuje na zdrowie.. klik

 

Fish - nigdy osobiście nie nazwałem Ciebie szczekającym ekspertem. Jesteś inteligentnym facetem, ale lubisz zadymę i trolowanie, dlatego Ci się często dostaje, ale to Twój wybór. Dla mnie jesteś takim Jarosławem Kaczyńskim tego Forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fish - nigdy osobiście nie nazwałem Ciebie szczekającym ekspertem. Jesteś inteligentnym facetem, ale lubisz zadymę i trolowanie, dlatego Ci się często dostaje, ale to Twój wybór. Dla mnie jesteś takim Jarosławem Kaczyńskim tego Forum. :)

Fush-u nie idź tą drogą, bo z Pana Prezesa za chwilę staniesz się Ojcem Dyrektorem ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lubisz zadymę i trolowanie

...ja tylko mam troche odmienne podejscie do tematu od Ciebie ale jak juz sie powielokroc przekonalem jak tylko je wypowiem to troluje i przylatuje Arczi adwokat i Tytus Romek i Atomek i zaczyna sie jazda...

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.