Skocz do zawartości
IGNORED

Topowe źródła cyfrowe


LUKASIQ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jt211

(Konto usunięte)

[quote name='Szymon' timestamp='1387550455' post='3026019']

SA prosi o zatwierdzenie posta wysłanego dziś przed południem. Czy znowu zaginął?

Czy powyższe to ma być konkretna odpowiedź na konkretne pytanie? Czy to jest oficjalne stanowisko właściciela portalu Audiostereo? Jacy koledzy, kto tu jest włodarzem?
[/quote]
Szymon czy Ty poważnie mówisz że SA wysyła tu posta i czeka na jego
zatwierdzenie ???


[quote name='jt211' timestamp='1387554231' post='3026100']

Szymon czy Ty poważnie mówisz że SA wysyła tu posta i czeka na jego
zatwierdzenie ???
[/quote]
Platon i Cir czy wam czsami nie odbija ?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli piszesz to uzywaj słow ogólnie przyjetych za cenzuralne , nie znamy się wiec nic nie upoważnia do podobnych wpisów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cir' timestamp='1387552108' post='3026063']
Wpisy SA był niestety nagminnie zgłaszane do moderacji stad całe to zamieszanie wokół niego - przeciez moderacja sama do siebie nie pisze zgłoszeń .
[/quote]

Piotrek ma tą zaletę, że pisze prawdę, co dla wielu jak widać po zgłoszeniach do moderacji jest wadą.No cóż, prawda boli, potrafi dać też po kieszeni:)
Widać więc wyraźnie w jakim kierunku zdryfowało te forum: "[b]Galaktyczna przepaść w miarodajnym odsłuchu [/b][b][b]twórczości Hujni [/b]podczas wystawy audio [/b]"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grynio pisałem wielokrotnie -mozna pisac prawde bez obrażania ludzi i nikt tego nie wycina
wycinamy wpisy powszechnie przyjete za obrazliwe , zawierające czyjes dane prywatne
jesli ktos ma wpisane -2 razy multikonto dodatkowo ok 80 ostrzeżen przez wszystkich moderatorów tego forum /poza mna stad zabieram glos / to jak to sie ma według ciebie zakończyc ? efekt był taki a nie inny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jt211

(Konto usunięte)

[quote name='cir' timestamp='1387554666' post='3026106']
jesli piszesz to uzywaj słow ogólnie przyjetych za cenzuralne , nie znamy się wiec nic nie upoważnia do podobnych wpisów
[/quote]
ale chyba obaj jesteśmy uczestnikami tego forum więc nie musimy się znać
tylko ja nie mam kodów dostępu i .... poddasza wieczorową porą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc nie podaleś ani jednego powodu do posługiwania sie takim językiem w naszych kontaktach
twoje domniemania odnosnie moich zajęć , warunków lokalowych nie stanowią tematu wątku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jt211

(Konto usunięte)

[quote name='cir' timestamp='1387557347' post='3026155']
tak więc nie podaleś ani jednego powodu do posługiwania sie takim językiem w naszych kontaktach
twoje domniemania odnosnie moich zajęć , warunków lokalowych nie stanowią tematu wątku
[/quote]
a mogłaby nam Wielce Szanowna Moderacja uchylić rąbka tajemnicy na czyje
to wnioski banowo SA ?
zaznaczam że SA znam tylko z postów na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Userze niestety na tym forum podanie osoby zgłaszającej jest traktowane jak zdrada tajemnicy spowiedzi stąd tego nie robimy
Moge napisać ze większość zgloszeń wcale nie załatwiał wbrew przekonaniu wszystkich Palton , najwięcej zgłoszeń załatwiało 3 moderatorów ktorych już nie ma na Audiostereo , obecnie ich konta to uzytkownicy , branża więc tez chyba moge to napisac i nie naruszam tajemnicy spowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cir' timestamp='1387561759' post='3026222']
Szanowny Userze niestety na tym forum podanie osoby zgłaszającej jest traktowane jak zdrada tajemnicy spowiedzi stąd tego nie robimy
Moge napisać ze większość zgloszeń wcale nie załatwiał wbrew przekonaniu wszystkich Palton , najwięcej zgłoszeń załatwiało 3 moderatorów ktorych już nie ma na Audiostereo , obecnie ich konta to uzytkownicy , branża więc tez chyba moge to napisac i nie naruszam tajemnicy spowiedzi
[/quote]

Mógłbym prosić na pw. nr telefonu do prezesa Site,
Dziś do firmy dzwoniłem kilkakrotnie by porozmawiać-nikt nie odbierał telefonu........nie wiem dlaczego.
Jak nie to bedę musiał sie osobiście pofatygować do Olsztyna celem wyjaśnienia spraw mnie dotyczacych.-nie widze innego wyjścia.
Jesli i to nie da pożądanych efektów wtedy sa inne prawne metody dzialania-bo stan jaki jest teraz w stosunku do mojej osoby jest niezgodny
z prawem........tj..ograniczenie możliwości swobodnej wypowiedzi w mediach elektronicznych........nie chce dalej ciągnąć tej farsy,bo z powodu
niemożności swobodnych wypowiedzi w mediach elektronicznych istnieje możliwość wystapienia do sądu o odszkodowanie-kneblowanie kosztuje.
Panie Skrzypczak.......gdzie tkwi problem??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cir' timestamp='1387561759' post='3026222']
Szanowny Userze niestety na tym forum podanie osoby zgłaszającej jest traktowane jak zdrada tajemnicy spowiedzi stąd tego nie robimy
Moge napisać ze większość zgloszeń wcale nie załatwiał wbrew przekonaniu wszystkich Palton , najwięcej zgłoszeń załatwiało 3 moderatorów ktorych już nie ma na Audiostereo , obecnie ich konta to uzytkownicy , branża więc tez chyba moge to napisac i nie naruszam tajemnicy spowiedzi
[/quote]Nadszedł chyba czas na nowe głosowanie. Kto właściwie teraz jest niezależnym i szanowanym moderatorem. Kiedyś to był Fr@ntz a obecnie zostały same marionetki i Palton? Dowodzi ktoś tym okrętem, który płynie na mieliznę.

Ukrywacie się za stwierdzeniem MY, wszyscy, znaczy kto konkretnie? Czy to jest tak trudno wypisać moderatorów i donosicieli. Przejrzystość w działaniu jak MO w PRL.
Dajcie wreszcie chłopakowi pisać i skończcie z tymi BZDETAMI o tajnych zgromadzeniach i głosowaniach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon nie mam zamiaru ciagnąć tej rozmowy na forum tym bardziej że nie jestem stroną , znasz kontakt z administracją forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='stary audiofil' timestamp='1387563281' post='3026245']
Mógłbym prosić na pw. nr telefonu do prezesa Site,
Dziś do firmy dzwoniłem kilkakrotnie by porozmawiać-nikt nie odbierał telefonu........nie wiem dlaczego.
Jak nie to bedę musiał sie osobiście pofatygować do Olsztyna celem wyjaśnienia spraw mnie dotyczacych.-nie widze innego wyjścia.
Jesli i to nie da pożądanych efektów wtedy sa inne prawne metody dzialania-bo stan jaki jest teraz w stosunku do mojej osoby jest niezgodny
z prawem........tj..ograniczenie możliwości swobodnej wypowiedzi w mediach elektronicznych........nie chce dalej ciągnąć tej farsy,bo z powodu
niemożności swobodnych wypowiedzi w mediach elektronicznych istnieje możliwość wystapienia do sądu o odszkodowanie-kneblowanie kosztuje.
Panie Skrzypczak.......gdzie tkwi problem??
[/quote] Może pozew zbiorowy załatwi sprawę bo jak trzeba poważnie porozmawiać to cisza w eterze. Wydaje mi się, że droga sądowa choć długa będzie najlepszym wyjściem.

[quote name='cir' timestamp='1387566995' post='3026302']
Szymon nie mam zamiaru ciagnąć tej rozmowy na forum tym bardziej że nie jestem stroną , znasz kontakt z administracją forum
[/quote]Ten kontakt to fikcja, sam wiesz o tym najlepiej. Cir rzuć to w diabły bo tylko psujesz Sobie reputację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

[quote name='Szymon' timestamp='1387567259' post='3026305']
Cir rzuć to w diabły bo tylko psujesz Sobie reputację.
[/quote]
Już to kiedyś cir'owi sugerowałem.
Gołym okiem widać, że wlazł między wódkę a zakąskę. Myśli facet bardzo rozsądnie a musi pewne rzeczy robić wbrew sobie i własnym przekonaniom... Przynajmniej mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

[quote name='stary audiofil' timestamp='1387563281' post='3026245']
nie chce dalej ciągnąć tej farsy,bo z powodu
niemożności swobodnych wypowiedzi w mediach elektronicznych istnieje możliwość wystapienia do sądu o odszkodowanie-kneblowanie kosztuje.
Panie Skrzypczak.......gdzie tkwi problem??
[/quote]
Nie wiem na jakie konkretnie prawo się powołujesz bo o takim nie słyszałem.
Ale proponuję inne rozwiązanie tego problemu:

Założenie i zarejestrowanie nowego portalu o tematyce audio.
Koszt szacuję na jakieś 20.000 - 50.000 pln czyli średniej klasy kabel głośnikowy.
Może warto to przemyśleć jeżeli masz na to czas bo energii i zaangażowania jak widać tobie nie brakuje.
Po co strzępić tutaj jęzory?
Ja deklaruję ew. pomoc czy to finansową czy też prawną czy każdą inną.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jarek&ania' timestamp='1387568231' post='3026324']
Nie wiem na jakie konkretnie prawo się powołujesz bo o takim nie słyszałem.
Ale proponuję inne rozwiązanie tego problemu:

Założenie i zarejestrowanie nowego portalu o tematyce audio.
Koszt szacuję na jakieś 20.000 pln czyli średniej klasy kabel głośnikowy.
Może warto to przemyśleć jeżeli masz na to czas bo energii i zaangażowania jak widać tobie nie brakuje.
Po co strzępić tutaj jęzory?
Ja deklaruję ew. pomoc czy to finansową czy też prawną czy każdą inną.

pozdrawiam
[/quote] Pomysł też dobry, chętnie się dorzucę.
Może zacytuję Andrieja Wyszyńskiego z czasów PRL (do betonu pasuje jak ulał):
"Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Szymon' timestamp='1387564984' post='3026274']
Przejrzystość w działaniu jak MO w PRL.
[/quote]
Mylisz się Szymon, MO dostawało kasę - tutaj bardziej pasuje skrót ORMO - praca za mundur(zielony).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

[quote name='masza1968' timestamp='1387567731' post='3026314']
Już to kiedyś cir'owi sugerowałem.
Gołym okiem widać, że wlazł między wódkę a zakąskę. Myśli facet bardzo rozsądnie a musi pewne rzeczy robić wbrew sobie i własnym przekonaniom... Przynajmniej mam taką nadzieję.
[/quote]
Popieram, szanuje cira i mam dobre zdanie o jego pracy tu.Nie mam też problemu aby pisać o tym publicznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.