Jump to content
IGNORED

Słuchawki dokanałowe fisher audio eterna czy senki cx400 II

jarrro

Recommended Posts

Witam

Posiadam i korzystam sony mh1 , na zachodnich forach niebywale wysoko oceniane. No i się zastanawiam, czy te ww. wymienione w temacie będą grały lepiej od nich , tych sony , czy nie? Mam też senki cx 300 i soniacze biją je na głowę. Czy te będą lepiej grały od sony?

Pozdrawiam serdecznie

jarrro

Akurat CX300, to klasa SoundMagic pl11, czy Awei. Słuchałem tych Sony i jako słuchawki brzmią naprawdę fajnie. Eterny będą trochę bardziej basowe, grające większym dźwiękiem. CX400 w moim odczuciu były nieco płaskie, zupełnie inne niż MH1, czy Eterny.

Eterny na pewno będą bardziej wygodne. Sposób ich zakładania i sam kształt są bardziej ergonomiczne niż przedstawiona konkurencja.

Wesoły Romku, już straciłem nadzieję, że ktoś mi coś tu odpowie. Idę za chwilę na pocztę po FA eterny , więc będę miał porównanie. Ale mnie zaciekawiło to , żę cx400 II wygrały w wielkim teście na pclab.

Pozdrawiam serdecznie

jarrro

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.