Skocz do zawartości
IGNORED

cyfrowy Marantz-DD82 opinie


nikifor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano · Ukryte przez palton, 18 Kwietnia 2013 - Wpis obraźliwy i nie na temat.
Ukryte przez palton, 18 Kwietnia 2013 - Wpis obraźliwy i nie na temat.

Discomaniac71-skończ już k**wa bo przerobie z tobą jak zkazany pedofilem bo mnie już wkurwiasz pomału.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Gość G.Mark

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez palton, 18 Kwietnia 2013 - Wpis obraźliwy i nie na temat.
Ukryte przez palton, 18 Kwietnia 2013 - Wpis obraźliwy i nie na temat.

Discomaniac71-skończ już k**wa bo przerobie z tobą jak zkazany pedofilem bo mnie już wkurwiasz pomału.

 

Czas chyba najwyższy aby poznać kotka http://13k.pl/-/sugestia.php

 

A na pożegnanie: "Chamstwo i sk***ysyństwo należy niszczyć wszelkimi środkami z zastosowaniem broni neutronowej włącznie."

 

G

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mam zamiar zmienić marantza,na sony DAT-57ES, jesli chodzi o nagrywanie to wiadomo ze dat da lepszą jakość bo nie kompresuje,ale DCC tez jest bardzo dobre 380Kbs daje naprawdę dobry dzwięk,ale nie o to chodzi,ja używam tego głównie do odtwarzania jako DAC z zewnętrznym transportem,marantz ma bardzo dobry muzykalny dzwięk,jako jedyny z magnetofonów DCC działa na kośći TDA1547,a nie jak min philips-dcc900 który działa na SAA7350GP, w marantzu ta kość działa jako filtr,do daca na TDA1547

 

Moje pytanie jest następujące:

czy po zmianie rejestratora,dzwięk jakim dysponuje,będzie lepszy od marantza czy nie koniecznie? nie mówimy tutaj o nagrywaniu na kasety bo wiadomo ze dat będzie lepszy,chodzi mi o wyłącznie używanie go jako przetwornik audio.

Możliwość nagrywania jest mi też bardzo potrzebna z uwagi na archiwizację płyt winylowych,czego sam oddzielny dac nie potrafi i z tąd moje zainteresowanie rejestratorami cyfrowymi.

 

magnetofonów alanogowych nie lubię i nie chcę,dlatego że wyszukiwanie utworów to tragedia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest następujące:

czy po zmianie rejestratora,dzwięk jakim dysponuje,będzie lepszy od marantza czy nie koniecznie? nie mówimy tutaj o nagrywaniu na kasety bo wiadomo ze dat będzie lepszy,chodzi mi o wyłącznie używanie go jako przetwornik audio.

Możliwość nagrywania jest mi też bardzo potrzebna z uwagi na archiwizację płyt winylowych,czego sam oddzielny dac nie potrafi i z tąd moje zainteresowanie rejestratorami cyfrowymi.

Czy będzie lepiej nie wiem ale na pewno będzie taniej i łatwiej kupić kasety. Kupujesz DDS jedynki lub dwójki do streamerów. Kasety są identyczne z DAT.

 

magnetofonów alanogowych nie lubię i nie chcę,dlatego że wyszukiwanie utworów to tragedia

No nie wiem na moim Pioneer - ze wyszukiwanie utworów to pikuś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kasetami zarówno do dcc jak i do dat obecnie jest nie problem,nowe na allegro dcc są po 14zł szt, mam kilka nowych,i raczej mi wystarczą,po osłuchaniu się z muzyką kasuję i nagrywam na nowo.

 

Najbardziej zależy mi na wypowiedziach kogoś kto mniej więcej miał do czynienia z tymi sprzętami czy poziom dzwięku jest na tym samymj poziomie czy marantz ma lepszy i odwrotnie,do jakiej klasy odtwarzacza CD można zaliczyć tego data-es57?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.