Skocz do zawartości
IGNORED

Wylany wyświetlacz.


Dreamer_1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam dość nietypowe pytanie czy jest jakaś metoda na naprawę tematowego,wylanego wyświetlacza? Nie jest to bardzo poważne ale przeszkadza,a na nowy chwilowo mnie nie stać:(

 

Z góry dziękuje za wszelkie pomysły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem "laptoka"z tym defektem, nowy wyświetlacz to spory wydatek a naprawić się nie da, nawet jeśli miałbyś ciekłe kryształki to bez rozwarstwienia wyświetlacza ich tam nie wpompujesz, a jak juz rozwarstwisz to po robocie. W czym to padło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzonko na szczęście nie jest związane z RTV:) Chodzi o wyświetlacz ciekłokrystaliczny w liczniku rowerowym,a że nie mam w tej chwili nawet 100 zł to pomyślałem,że może uda mi się go naprawić zanim kupie nowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCD nie nalezy do elementow rozbieralnych i co za tym idzie naprawialnych, o wiele taniej, szybciej jest sie przejsc kolo jakiegos sklepu gdzie stoja rowery z licznikami :D (zartuje oczywiscie)

Tak powaznie to ew. mozesz probowac go troszke mocniej scisnac uwazaj aby nie peknał, w ten sposob mozesz nieco "przepchac" cieczy z obszaru gdzie jest jej wiecej w to gdzie wycieklo (na twardej plaskiej powierzchni), pod warunkiem ze brzegi nie sa sklejone na sztywno a najczesciej tak bywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.