Skocz do zawartości
IGNORED

Panasonic dvd s-47 jako CDek


_Pete_

Rekomendowane odpowiedzi

Pete - mam co prawda s35 ale był bardzo chwalony za dźwiek także. Nie narzekam jezeli chodzi o płyty dvd. Zreszta moje oczekiwnaia wobec dvd nie sa powalające. Ale obraz super i xwiek z dvd także spoko. Nawet bardziej. Ale z cd to porazżka zupełna. Nie wiem może 47 gra lepiej ale wierz mi: nie mam żadnych wątpliwości, że wklasie bardzo budżet dvd na pewno nie służą do grania cd... Ale np. mp 3 da sie juz posłuchać, także płyt dvd z koncertami. Ale cd raczej odpada. Ale może taki dźwięk cie zadowoli. Wtedy spokojnie. Wiesz, z pewnością mój zachwyt nad obrazem z s35 bedzie dla jakiegoś videofila czyms niezrozumiałym i naiwnym... Ale jak dla mnie jest ok i nie szukam więcej na razie! pozdrawiam.

PS. poszukaj lepiej jakiegos taniego cd z drugiej ręki,, trafisz nawet super cd i sam posłuchasz co 'przechodzi ci koło nosa..." powodzenia! maciek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie pożałujesz wydanych pieniędzy. A tak na marginesie - nie wiem jaka jest cena 47 ale jesli chciałbyś dvd stosować jedynie do filmów i ewentualnie mp3 to polecam taniutkiego teraz już s35. być może zaoszczędzisz trochę kasy na cd (bo tutaj akurat warto coś poszukać - ale też bez szaleństwa, na forum znajdziesz setki modeli polecanych i w każdej radzie jest ździebko prawdy:))) Powodzenia!

PS. No i proszę nie próbuj słuchać muzyki przez amplituner kina domowego - chyba że masz jakąś rakietę... Nawet tanie wzmaki stereo zapewnią Ci o kilka klas lepszy dźwięk (dotyczy muzyki a nie efektów kinowych, bo tutaj akurat amplitunery sa ok!). Przepraszam że pozwalam sobie na takie rady, ale rok temu byłem w fazie totalnego kryzysu - przejścia ze stereo na kino domowe... Zostaałem na szczęście z muzyką w stereo... starym dobrym...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz. Naprawdę nigdy za dużo dobrych rad. Nie zamierzam qpować wzmaka do kina domowego.

A co sądzisz o amplitunerze Denon DRA 455+Elac BS 103.2? No i do tego może Denon DCD 485 lub 685.

 

Pete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zadnego z tych denonów nie słuchałem, jednak z wypowiedzi wielu ludków wynika, że denon niczego sobie poczynia w swojej klasie. To znaczy jeslibym miał w ciemno kupować (taki czarny scenariusz...) i miałbym wybór pomiedzy królowa naszych amplitunerów kina domowego Yamaha a Denonem to brałbym Denona. Ponoć w stereo także jakos sobie radzą. Tak więc może ten kierunek? Ale słuchać, słuchać, słuchać... I cierpliwości, bo pospiech może kosztować miesiące a nawet lata cierpień przez głośnikami... Ćzego oczywiście Ci nie życzę. I jeszcze jedno: za każde pieniądze można kupic cos co da sie słuchac z przyjemnością. Nie trzeba miec kilku kilogramów zlotówek...:))) Pozdrawiam. MAciek

PS. A może tak jakis wzmacniachek sredniej klasy i z allegro tuner? Jestem pewny że wzmaki bez ampli tunerów genmeralnie maja lepszą konstrukcję... Ale moge się mylić bo pewnie możan odnaleźć cos co nie tylko wygląda ale i gra (to taka aluzja do sprzętu audiofilskiego, który im skromniej a i "podejrzaniej" wygląda to gra lepeiej i to czesto sie zgadza niestety...:))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.