Skocz do zawartości
IGNORED

Sony TA-F220 kondensatory


Cyslawo

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób jeszcze taki eksperyment. Podłącz do prawego kanału do gniazd A prawy głośnik a do prawego do gniazd B lewy głośnik i sprawdź czy grają tak samo. Przełącznik głośników A, B, A+B może się przydać do oceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to zgłupiałem ;/ Zrobiłem to i to lewa kolumna gra gorzej O.o Nie wiem jakim cudem, przecież oba są pod prawym kanałem. Wychodzi na to, że to wina kolumny, tylko że próbowałem tą dobrą podpinać do obu kanałów i wydawało mi się że na lewym gra gorzej niż prawym. Nie ma w domu drugiej pary kolumn z prawdziwego zdarzenia żeby sprawdzić, chyba że bym pożyczył od kolegi ale nie wiem czy sie zgodzi.

 

Zróbmy tak, na razie damy sobie spokój, i tak sporo zrobiłem, bo wyczyściłem ten przekaźnik co dużo dało, nawet nie myślałem że mogę tyle zyskać na tym. Jak mi się uda to wezmę te kolumny i jeżeli się okaże że jednak wzmacniacz to napiszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale we wzmacniaczu to już raczej nie ma powodu aby miał któryś kanał grać gorzej. Dlatego zaproponowałem ten eksperyment.

 

Możesz jeszcze dla pewności zrobić dwa inne eksperymenty. Jeden jak wyżej tylko z lewym kanałem, a drugi normalnie tylko że z lewą kolumną podłączoną do prawego kanału a prawą do lewego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem prawą do lewego i lewą do prawego i kurde wydaje mi się teraz że ta lewa gra gorzej. Ale zaczekam do jutra bo teraz za późno żeby głośno słuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz słuchawki to możesz też słuchawkami to sprawdzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.