Jump to content
IGNORED

Nad t748 vs Nad Visio two

dreamer25

Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczów,

Pytanie krotkie i na temat.Roznice miedzy tymi dwoma ustrojstwami w zakresie generowanego dzwieku sterero?roznice w kosciach przetwornikow, jakosc preoutow itp.Reszta roznic oczywista w zakresie funkcjonalnosci.Nad t748 gral u mnie pieknie z tanoyami Revolution DC6.Nie wiem czego moge sie spodziewac po tym drugi ustrojstwie, ktore idzie do mnie z Angli kupione za bezcen praktycznie

Jak przyjdzie, to będziesz miał realne, własne, niczym niezmącone porównanie - najlepsze z możliwych :)

Zresztą, znając Ciebie, i tak na drugi dzień założysz temat: "NAD Viso Two - co zamiast tego?" ;)

PS

W mojej ocenie Viso Two brzmi lepiej, co jest zapewne wynikiem skupienia się na dwu końcówkach, a nie rozdrabniania.

I Viso, a nie Visio... ;)

When the music's over turn out the lights...

hahah.....Twoj sarkazm jak zwykle na najwyzszym poziomie:-)....A jak w tym zestawieniu wypada Arcam A85 madralo?:-)....Po wielu eksperymentach pewny jestem tylko co do kolumn i niezmniennie tkwia te same czyli Tannoy Rewolution DC6 w wersji Gold.

Mądrala nie wie, bo nie słuchał akurat tego Arcama ;)

I skąd u Ciebie taki rozstrzał w porównaniach? ;)

Tym razem amplituner KD > kombajn stereo/DVD > wzmacniacz stereo?

PS Ja natomiast pewny jestem tylko śmierci, bo już nawet z podatkami różnie to bywa... ;)

Pozdrawiam! :)

When the music's over turn out the lights...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.