Skocz do zawartości
IGNORED

vintage hiend luxman


Croowab

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem dzisiaj z pewnym panem, który chce sprzedać swojego luxmana m-1600.

Jest to dość mała znana jednostka i jest o niej bardzo mało informacji.

To co w necie znalazłem wydaje się obiecujące, ale może jest ktoś kto widział, słuchał albo zna tą końcówkę?

Docelowo planuję połączyć to z jbl 4312, ot taki mały vintage do pracowni.

może się pomyliłem, i model m-1600 nie zasługuje na temat w tej zakładce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce sprzedac, niech pozyczy do odsluchu. Rocznik 76, tak wiec 37 lat sobie piecyk liczy. Kawal czasu. Wtedy nikt nie slyszal jeszcze o internecie, a informacji szukalo sie w ksiazkach. Szczerze mowiac nie sadze, aby ktos tu posiadal takiego antyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się gdzie umieścić temat, ale pomyślałem, że w tej zakładce ew znajdę odpowiedż.

Niestety do pokonania kolo 250km a większym problemem jest to, że nie mam jeszcze docelowych kolumn. Planuję jbl 4312.

Na razie się rozglądam za czymś dobrym a wiekowym, coś co ma tyle lat co ja.

 

A może inaczej.

Czym warto się zainteresować do napędzenia ww jbl?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pal licho w jakiej zakładce to wylądowało. Osobiście zacząłbym od kolumn, których dźwięk mi pasuje, Nie znam tych JBL, te które dane mi było słuchać miały estradową manierę i zresztą takie zdanie dość często słychać w kontekście marki JBL. Nie są tu subtelniaczki do jazzu, tylko amerykańska szkoła grania. Tak więc temat zacząłbym od kolumn, a potem wzmacniacza, gdyż on ma właśnie te głośniki wysterować. Kłopot polega na tym, że wzmacniacz o którym piszesz ma 37 lat. Nie wiem czy wszystko złoto co jest Luxmanem. Jeśli masz utopić pieniądze w spekulacje i zgadywanki, to lepiej wsiąść w auto, pociąg lub bus i pofatygować swoje 4 litery. Nie sądze, aby znalazł się tu ktoś, kto ma i zna ten model a nawet jeśli, to sprzeda Ci swoją subiektywną opinię, która wcale nie musi pokrywać się z Twoim gustem. Najsensowniejszym więc jest znalezienie głośników, których barwa Ci odpowiada, bez względu czego tam lubisz słuchać. Na drugim miejscu piec, potem kolejne sprawy. Ciężko coś ustalić, stąd pewnie zero odpowiedzi w wątku. Nie podałeś chociażby budżetu, którym dysponujesz, wtedy chłopaki być może by pomogli. Za mało parametrów, za dużo iksów i igreków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.