Jump to content
IGNORED

Harman/Kardon AVR270/370 - proszę o opinię


monolit

Recommended Posts

Witam serdecznie.

W internecie mało jest testów wymienionych w temacie amplitunerów.

Poproszę Was - posiadaczy i tych którzy mieli z nimi odczynienia o opinie i odczucia, wolne sugestie.

Zastanawiam się nad kupnem jednego lub drugiego modelu. Na razie faworyt jako marka z czystego przyzwyczajenia do niej. Mam już 3 amplituner tego producenta.

 

Niemniej jednak - odstrasza mnie zasilacz w tych modelach (impulsowy) i czy nie są one z wadami wieku dziecięcego (błędy softów itp.)

Wszystko podłączam pod głośniki JBL serii Northridge.

 

Za każdy wpis dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

bardzo często łączy się elektronikę marki Harman Kardon z kolumnami Jbl, gwarantuje to dynamiczne, przestrzenne, trochę koncertowe brzmienie. Jeśli tego szukasz, jesteś przyzwyczajony do dźwięku systemu HK/JBL, to wybór jednego z wymienionych amplitunerów jest optymalny.

Abym jednak mógł ustosunkować się do Twojego pytania, potrzebuję więcej informacji. Przede wszystkim podaj wielkość pomieszczenia odsłuchowego, wykorzystanie zestawu (filmy, koncerty, muzyka), gatunki muzyczne zazwyczaj słuchane, Twoje preferencje brzmieniowe. Dodatkowo podaj proszę w jakich konfiguracjach w przeszłości słuchałeś, co Ci się podobało w dźwięku oraz co chciałbyś zmienić.

 

Mając te informacje postaram się konkretnie odpowiedzieć. Jeśli jednak masz taką możliwość, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych urządzeń.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Wszystko umieszczone jest w salonie 20 m2. Kolumny serii Nordridge e90, ec35, e10 i sub150. Zestaw przede wszystkim do filmów (tu źródłem jest stacjonarny PC) umiejscowiony w sąsiednim pokoju. Na równi z filmami koncerty - pyty bluray. Gatunek muzyki: po pierwsze rock (Pink Floyd), ale i od mocniejszych brzmień nie stronię (Dream Theater). Kolejnym źródłem jest konsola PS3. Tutaj wiadomo gra się całkowicie inaczej przy dźwięku przestrzennym. To napędza dzisiaj AVR 245.

Wiem czego się spodziewać po nowych interesujących mnie modelach pod kątem brzmienia - przynajmniej myślę, ze producent diametralnie nie zmienił dotychczasowego "smaku".

Także interesuje mnie tutaj kwestia jak wspomniałem zasilania, oprogramowania (softu) - czy się nie wiesza, czy nie pstryka coś w kanałach itp.

Typowe wnioski użytkownika

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.