Jump to content
IGNORED

Najlepsze słuchawki do metalu/rocka

EmperorDarkling

Recommended Posts

Witam!

Jako kompletny laik potrzebuję Waszej opinii i pomocy. Poszukuję słuchawek odpowiednich do słuchania metalu/ rocka i ogólnie muzyki gitarowej, ale z plików, pod odtwarzacz MP3 (Sony). Cena jest drugorzędna, bo głównie zależy mi na jakości, ale też powinna być rozsądna :)

Zdecydowanie polecam Ci słuchawki firmy BRAINWAVZ. Ich produkty charakteryzują się zrównoważonym, muzykalnym dźwiękiem z mocnym i efektownym basem, dlatego dla rockowej i metalowej muzyki są wprost idealne.

Myślę, że szczególnie powinien Cię zainteresować model

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Są to słuchawki łączące mocny, nisko schodzący bas z wybitną szczegółowością. Cena jest wyjątkowo niska w porównaniu z naprawdę świetną jakością. Gorąco polecam!

Mam nadzieję, że moje odpowiedź okazała się pomocna.

Pozdrawiam!

W "rozsądnej cenie" polecam AKG K402- lekkie, wygodne, fajnie się składają, a co najważniejsze, grają bardzo poprawnie i ze sporą efektywnością.

Niestety, w przeważającej większości są konstrukcją z plastiku (prócz pałąka), co może je dyskwalifikować , jako słuchawki do metalu :-))

Racja, mp3 sobie odpuść! :-)

Druga sprawa koniecznie odsłuchaj słuchawki przed zakupem.

A trzecia, skromnie polecę Ci być zwrócił uwagę na model DT990 PRO Bayerdynamica. W mojej opinii sprawdzają się w repertuarze o który pytasz (metal, rock). Cena: od 599pln w górę.

Witam!

Jako kompletny laik potrzebuję Waszej opinii i pomocy. Poszukuję słuchawek odpowiednich do słuchania metalu/ rocka i ogólnie muzyki gitarowej, ale z plików, pod odtwarzacz MP3 (Sony). Cena jest drugorzędna, bo głównie zależy mi na jakości, ale też powinna być rozsądna :)

Studyjne Beyerdynamic - przygotuj 600-1000zł i idź do sklepu ;-) Tylko mała uwaga - sa tak czułe, że demaskują wszystkie syfy w nagraniach, których normalnie na zestawie nie słychać. Jak Ci to nie przeszkadza, to polecam. A jeśli tak, to kup cokolwiek do 200 zł.

Pozdr, Krzysiek

Jak do przenośnego odtwarzacza,to Marshall Major się nadadzą,ewentualnie Beyerdynamic Custom One Pro ( mają regulację basu ),jak stacjonarnie ,to te drugie też się nadają lub Beyerdynamic DT150. Wszystkie są solidnie zrobione. Oczywiście w miarę możliwości polecam je najpierw wypróbować.

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.