Skocz do zawartości
IGNORED

JBL 4312E


bartek1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś wie coś na temat tych kolumn? Słuchał może ktoś ich?

Bardzo mi się podobają wizualnie, mam spory salon dlatego myślę że mogły by dobrze oddychać u mnie ;)

Mam dylemat czy zastąpić moje Mistrale na które nie mogę narzekać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem dynamiki i rozciągnięcia niskich tonów 4212E reprezentują poziom śmiało można powiedzieć dużych podłogówek.

Zachowują przy tym niezwykłą detaliczność i neutralność. Nie narzucają swojego charakteru i obnażają najdrobniejsze niedoskonałości danego nagrania. Im lepsza realizacja nagrania tym większa przyjemność słuchania;)

Poza tym można dodać ponadprzeciętną rytmiczność,muzykalność,świetnie rozbudowaną scenę.

 

Napewno pierwsze co rzuciłoby Ci się w uszy to właśnie bardziej rozciągnięte niskie tony w JBL-ach.

Co do rysowania sceny powiedzmy, że wypadły by podobnie gdyż w mistralach też jest całkiem przyzwoita.

Dochodzi moim zdaniem jeszcze kwestia większej dynamiki na korzyść 4312E.

W mistralach natomiast wysokie tony są bardziej wyraźne aczkolwiek pewnie nie odbierasz ich za zbyt jasne gdyż mają nieco cofnięty górny środek.

Mistrale nie zachowują też takiej neutralności jak JBl,narzucają nagranią swój charakter.

 

Warto jednak by było posłuchać przed zakupem tych JBL-ów u siebie w salonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na pewno dało mi to dużo do myślenia, nie wiem tylko gdzie mógłbym takich JBL-ów odsłuchać :/ w okolicach nawet nie ma szans, nie wiem jak Poznań, jestem tam w poniedziałek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.