Jump to content
IGNORED

infinity kappa 70 czy ktos zna ten model?

tommoz

Recommended Posts

Witam wszystkich,jestem nowy na forum.

Dotychczas posiadałem sprzet ogólnie znany tzw(masówka),głownie z przyczyn finansowych oraz stwierdzen mojej drugiej polówki że nowa pralka,lodówka itp bardziej sie przyda,bo przeciez sprzet mam i gra dobrze:(

Jednak jakis czas temu poszlismy do kolegi który posiada mission m34 pod NADem,poprosiłem go by wybral kilka utworów które wiem ze mojej się podobają i puscil podszas naszej wizyty

Jak przypuszczałem podczas drogi powrotnej padly słowa "choc kupimy sobie dobry sprzet"..:-)

Uzbierałem trochę kasy by kupić kolumny wyzej wymienione,znalazłem i miałem je kupić ale zabraklo trochę kaski by sfinalizowac zakup więc udałem się do lombardu by dopożyczyć.Wchodzę do srodka a na wystawce stoja kolumny infinity,firmę znałem wiec pytam sie gościa za ile?Byłem pewny ze sporo,ale gosciu robi powazna minę i rzuca troche niepewnie " dasz pan trzy stówki?'.Na to ja robię zgorszoną minę i odpowiadam" Panie a co to za firma?zakurzone takie,cos pan z piwnicy je wyciągnął? Dam 250 i biorę" No i wziąłem:-)

Jako ze kolumny mam gratis to co byście polecili za wzmacniacz do 1tysia by wykorzystac potencjał kolumn?

Na razie gram na technicsie su 500.

Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.