Skocz do zawartości
IGNORED

infinity kappa 70 czy ktos zna ten model?


tommoz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,jestem nowy na forum.

Dotychczas posiadałem sprzet ogólnie znany tzw(masówka),głownie z przyczyn finansowych oraz stwierdzen mojej drugiej polówki że nowa pralka,lodówka itp bardziej sie przyda,bo przeciez sprzet mam i gra dobrze:(

Jednak jakis czas temu poszlismy do kolegi który posiada mission m34 pod NADem,poprosiłem go by wybral kilka utworów które wiem ze mojej się podobają i puscil podszas naszej wizyty

Jak przypuszczałem podczas drogi powrotnej padly słowa "choc kupimy sobie dobry sprzet"..:-)

Uzbierałem trochę kasy by kupić kolumny wyzej wymienione,znalazłem i miałem je kupić ale zabraklo trochę kaski by sfinalizowac zakup więc udałem się do lombardu by dopożyczyć.Wchodzę do srodka a na wystawce stoja kolumny infinity,firmę znałem wiec pytam sie gościa za ile?Byłem pewny ze sporo,ale gosciu robi powazna minę i rzuca troche niepewnie " dasz pan trzy stówki?'.Na to ja robię zgorszoną minę i odpowiadam" Panie a co to za firma?zakurzone takie,cos pan z piwnicy je wyciągnął? Dam 250 i biorę" No i wziąłem:-)

Jako ze kolumny mam gratis to co byście polecili za wzmacniacz do 1tysia by wykorzystac potencjał kolumn?

Na razie gram na technicsie su 500.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskok z technicsa na pm75 to bedzie jak lot w kosmos uwierz... :) masz dobre kolumny zadbaj o dobre zrodlo i daj tym kolumnom jeść! a klasyczne infinity bardzo lubia prad..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.