Skocz do zawartości
IGNORED

Wygrzew Słuchawek ! Ważne!


Hubert Żywno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wczoraj zakupiłem słuchawki Sennheiser HD 439. Od razu rozpocząłem proces wygrzewania korzystając z aplikacji zawartej na stronie JBLabaudio pod linkiem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słuchawki są wygrzewane w wymiarze 7-8 dni po około 5 godzin (plus minus). Otóż zasadniczy problem tkwi w głośności według strony mam ustawić głośność na medium, tak też zrobiłem głośność aplikacji ustawiona na 50 (standardowo) jednakże

pozostaje głośność karty dźwiękowej. Tak więc na jakim poziomie ona powinna być?? Czy też na medium czyli połowie czy też niżej?? Proszę o szybką odpowiedź ponieważ boję się że przez swoją niewiedzę uszkodzę przetworniki w senkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Generalnie aplikacja powinna być "zintegrowana" z kartą muzyczną, czyli poziom głośności wspólny. Jeśli tak nie jest ustawiasz maks na karcie i połowę w aplikacji. 32 Ohmy to typowe słuchawki do przenośnego playera czy kompa, wydaje mi się, że sygnałem z kompa ich nie przesterujesz za łatwo chyba, że jesteś głuchym masochistą.

Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie lepiej pozostawić to czasowi, słyszeć zmiany jakie zachodzą w trakcie słuchania. moim zdaniem 40 godzin,czy nawet dwa razy tyle to i tak dużo za mało, dla słuchawek jak i kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.