Jump to content
IGNORED

wzmacniacz/amplituner


mateo02

Recommended Posts

Witam, jeśli wybrałem zły dział to sorry, posiadam dwie kolumny od wieży LG, która już wyzionęła ducha, ale głośniki nadal działają, ich parametry to: moc 100W, w RMS 50W, 8 Ohm, pasmo przenoszenia 56 - 20000 Hz oraz subwoofer pasywny Auna PW-1012-SUB, głośnik 30 cm, moc 800W, w RMS 400W, 8 Ohm, pasmo przenoszenia 55 - 40000 HZ. Chce podłączyć je do telewizora tylko oczywiście potrzebuje do tego jakiś wzmacniacz lub amplituner, proszę was o to abyście podpowiedzieli mi co mógłbym kupić za rozsądne pieniądze, z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

zdajesz sobie sprawę, że te głośniki są bardzo słabiutkie ? Jeżeli masz zamiar je za jakiś czas wymienić, to kup jakiś dobry używany wzmacniacz lub ampli. Jak wymienisz kolumny to będziesz miał już zakupiony piec. Pytanie czy głównie będzie używany do kina wtedy musisz poszukać jakiegoś ampli czy tylko stereo wtedy zwykły wzmacniacz. Za 500zł poszukaj starszej yamahy lub harmana. Generalnie co nie kupisz i tak będzie grało podobnie, ze względu na głośniki. Pytanie tylko czy w przyszłości będziesz chciał rozwijać zestaw audio.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.