Skocz do zawartości
IGNORED

słuchawki dokanałowe do Iphona


frost1971

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Chciałbym kupić słchawki dokanałowe w cenie do +/- 400 zł. Słuchawki będą użytkowane z Iphone 3G. Muszą być wygodne,dobrze izolować od otoczenia,trwałe (mądrze rozwiązane połączenie kabla z słuchawkami i wtykiem,czyli tam gdzie najczęściej przewód ulega uszkodzeniu) z miękkim solidnym przewodem bez pamięci odpowiednio grubym. Z racji kiepskiej regulacji głośności w Iphonie mogą posiadać własną regulację,ale nie jest to warunek. Natomiast dobrze jakby były łatwe do napędzenia przez Iphona i grały z zapasem. Iphone raczej chłodny odtwarzacz,korekcja nie jest wykorzystywana,więc odpowiednie byłyby z tych ciepło,ale nie kluchowato grających. Co moglibyście polecić? Tylko słuchawki dokanałowe,niesymetryczne. Ja myślałem o czymś z Phonak'a PFE 012/022 lub Fischer'a Audio Eterna.

Muzyka różna. Słuchawki typu Monster Beats by Dr.Dre mnie nie interesują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic więcej?

Ciekawią mnie jeszcze słuchawki Musical Fidelity EB-33 i EB-50 oraz Monster DNA In Ear nie mają nic wspólnego z Monster Beats by Dr Dre a dedykowane są właśnie pod iPhone-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "i.." polecam spróbować koniecznie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słuchając rozumu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jednak na zakup Monster DNA In Ear. Puki co docieram. Za parę dni napiszę coś na ich temat więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.