Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór wzmacniacza stereo


Pevny

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki wzmacniacz wybrać:

Słucham głównie muzyki z różnych filmów, gier itp. (epic music) oraz po trochu wszystkiego. Głównie słucham na słuchawkach, ale mam zamiar za jakiś czas rozbudować zestaw o głośniki. Zastanawiałem się nad niżej wymienionymi wzmacniaczami. Jeśli ktoś może mnie nakierować na jakiś lub zasugerować coś innego to poproszę. Słuchawki (Denon AH-D340 i Audio-Technica ATH-A700X.

 

 

1.KRELL fpb 200c

2.Arcam Xeta One Stereo

3.TEAC AR- 610

4.NAD 326 BEE

 

Dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Niespecjalnie rozumiem sens takiego porównania ze znacząco różnych zakresów cenowych. Krell to okolice 10 tys , a reszta bardziej 1tys.

 

 

Chociaż by i taka odpowiedź ma dla mnie sens. Jestem laikiem i patrzę na to co w miarę dobrze wygląda ale nie wiem jak brzmi i z czym.

Dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie masz ( o ile masz ) kolumny, pomieszczenie i preferencje muzyczne.. Jakim budżetem dysponujesz. Przytoczony Krell to dobry piec , ale zależy z czym miałby zagrać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Jaki wzmacniacz wybrać:

Słucham głównie muzyki z różnych filmów, gier itp. (epic music) oraz po trochu wszystkiego. Głównie słucham na słuchawkach, ale mam zamiar za jakiś czas rozbudować zestaw o głośniki. Zastanawiałem się nad niżej wymienionymi wzmacniaczami. Jeśli ktoś może mnie nakierować na jakiś lub zasugerować coś innego to poproszę. Słuchawki (Denon AH-D340 i Audio-Technica ATH-A700X.

 

 

1.KRELL fpb 200c

2.Arcam Xeta One Stereo

3.TEAC AR- 610

4.NAD 326 BEE

 

Dzięki.

jest tak wiele świetnych wzmaków jak Sudgeny, Roksany, AMC, Baltlaby, lampy, Creeki, Vincenty, Rotele że wskazywać możemy wiele, ale chyba nie wiemy jakie masz kryteria;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak wiele świetnych wzmaków jak Sudgeny, Roksany, AMC, Baltlaby, lampy, Creeki, Vincenty, Rotele że wskazywać możemy wiele, ale chyba nie wiemy jakie masz kryteria;p;p

 

Szukam czegoś do pomieszczenia ok 20m2 raczej do spokojnej muzyki z czystym głębokim basem i dobrym środkiem. Cena jest tak naprawdę płynna i zależy od tego czy różnica w cenie sprzętu będzie dla mnie bardzo odczuwalna, a nie jestem audiofilem tylko lubię od czasu do czasu posłuchać czegoś w dobrej jakości jako, że to mój czas na to poświęcony , a on jest bezcenny. Jeśli chodzi o słuch to gitarę stroję ale zakresy i barwy docierają różne w zależności od nagrania i całego studia.

Proszę więc o propozycje czegoś o ciepłej ale wyrazistej barwie bez sztucznych podbić czy przeciągnięć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Szukam czegoś do pomieszczenia ok 20m2 raczej do spokojnej muzyki z czystym głębokim basem i dobrym środkiem. Cena jest tak naprawdę płynna i zależy od tego czy różnica w cenie sprzętu będzie dla mnie bardzo odczuwalna, a nie jestem audiofilem tylko lubię od czasu do czasu posłuchać czegoś w dobrej jakości jako, że to mój czas na to poświęcony , a on jest bezcenny. Jeśli chodzi o słuch to gitarę stroję ale zakresy i barwy docierają różne w zależności od nagrania i całego studia.

Proszę więc o propozycje czegoś o ciepłej ale wyrazistej barwie bez sztucznych podbić czy przeciągnięć.

lampa :), Baltlab, AMC (te nowe), na przykład, Vincent hybryda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampa :), Baltlab, AMC (te nowe), na przykład, Vincent hybryda

Polecam Vincenta SV-226 MKII lub SV-227. Pasuje idealnie do twoich preferencji. Zakup oczywiście tylko po odsłuchu.

Powodzenia !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.