Skocz do zawartości
IGNORED

PianoCraft MCR-940 ALTERNATYWA ?


robin102

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sobie fajna miła wieżyczka. Trudna do kupienia , jak i droga do kupienia :)

Czy jest na rynku coś alternatywnego. Zbliżonego wyglądem, wielkością i przede wszystkim funkcjonalnością. Bardzo ważny dla mnie jest odtwarzacz BR aby taka mini wieża posiadała, oraz wejście sygnału AUDIO po kablu optycznym do którego chce podłączyć sygnał audio z TV aby mi na tych małych głośnikach leciał. Miło by było też aby to grało przyzwoicie. jakiś Demon ;) Maranz, TEAC czy Panasonic ewentualnie produkuje coś podobnego z BR ? Może inny niższy model Yamahy mini odtwarza BR ?

Z góry bardzo dziękuje za porady, bo zupełnie nie orientuje się w tym segmencie rynku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pianocraft 750 i 755 ma blue raya 3d. Wydaje mi się jednak, że zarówno te modele jak i 940 nie mają wejść cyfrowych audio. Wejścia cyfrowe ma na pewno nowy model N560, który jest także odtwarzaczem sieciowym (ale nie ma blu raya). Natomiast nie ma przecież problemu, żeby kupić blu raya osobno za 300zł (nowy).

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast nie ma przecież problemu, żeby kupić blu raya osobno za 300zł (nowy).

Pozdrawiam

Tylko gdzie to wszystko ustawiać, te wszystkie klamoty jak miejsca nie ma na stoliku.

Tak już przy okazji to da się kupić blu raya za cyrka 400-600 zł aby płyty CD odtwarzał znośnie. Ot tak do słuchani przy obieraniu ziemniaków, Jakiś pionier czy cuś innego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.