Skocz do zawartości
IGNORED

stereo dla zielonego


bman76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić zestaw stereo . Chętnie zobaczę przy tym gramofon , potem zaraz cd. pok 25 m2. Musy słucham cicho i raczej spokojniejszej .

wyszperałem trzy wzmacniacze które mi sie podobają mianowicie : nad304, harman kardon 6550 lub 6500 ( o tym przeczytałem jedną opinie ), oraz yamaha ax497. I potrzebuję rady jakie niedrogie kolumienki na podłodze postawić . Kolumny odżałowałbym nowe jamo c605, lub c607( tych ze względu na cenęwolałbym uniknąć),

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ,dali concept 6, . Przyznaję że stereo znam jak mi z jednej strony żona , z drugiej strony teściowa nadają:)

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamo c605 to bardzo dobry wybór. Zwłaszcza przy cichym słuchaniu są znacznie bardziej wyraziste niż dali concept 6 (te średnio sprawdzają się w większym pomieszczeniu). Bas w jamo jest nieporównywalny, schodzi niżej i jest bardziej koherentny, punktowy (w dali jest miękki słabiej kontrolowany). Porównywałem przed zakupem bezpośrednio te kolumny i kupiłem dali gdyż wydały mi się bardziej muzykalne ale później żałowałem. Brakowało mi w nich dynamiki, basu, szybkości uderzenia a musiały radzić sobie w salonie 35m2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.