Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki Dokanałowe The House of Marley Legend Regal (EM-DE003-RG)"


Kamil Paliński

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na sprzedaz słuThe House of Marley Legend Regal .Słuchawki wykonane z drewna i aluminium z tradycyjnym, eleganckim wzorem, kable pokryte są specjalnym materiałem-splotem, który chroni kabel przed uszkodzeniami i zapewnia doskonałą izolację od niepożądanych zakłóceń i szumów dla dobra brzmienia,Zaawansowane 9-milimetrowe przetworniki zapewniają pełne bogactwo tonalne.Wykonane zgodnie z certyfikatem FSC.Cena sklepowa to 799 zł. Ja chce 429 do negocjacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) 149818425_1_644x461_sluchawki-dokanalowe-the-house-of-marley-legend-regal-em-de003-rg-krakow.jpg149818425_3_644x461_sluchawki-dokanalowe-the-house-of-marley-legend-regal-em-de003-rg-mp3-i-sprzet-audio.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to zarejestrowałeś się na forum?

Popieram,od tego jest zakładka "Ogłoszenia". Kolego eMeReKo dawno temu miałeś pójść "Nyny", która godzina ??

Czy będziesz wyspany, czy to nie zaważy na Twojej efektywności, może ucierpieć przez Twoją lekkomyślność,

"niewyspanie" firma, a Państwo potrzebuje pieniędzy np. na reklamę. Oj nie ładnie !! Pozdrawiam, wielbiciel

kapitalizmu.-:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Popieram,od tego jest zakładka "Ogłoszenia". Kolego eMeReKo dawno temu miałeś pójść "Nyny", która godzina ??

Czy będziesz wyspany, czy to nie zaważy na Twojej efektywności, może ucierpieć przez Twoją lekkomyślność,

"niewyspanie" firma, a Państwo potrzebuje pieniędzy np. na reklamę. Oj nie ładnie !! Pozdrawiam, wielbiciel

kapitalizmu.-:)

 

Kolega eMeReKo tak intensywnie myślał, w jaki sposób poprawić efektywność firm i wzmocnić budżet państwa, że aż zasnąć nie mógł i zamiast liczyć barany, liczył nowe posty na AS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczył nowe posty na AS

Administracja A.S.na pewno doceni ten bohaterski czyn , jak i firma.

Pozdrawiam, sojusznik "śpioch". :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wzajemnością pozdrawiam :)))

Jemu nie dorównuję, ale się staram, chociaż w nocy, w dzień niezbyt mi to wychodzi,

nawet jak mam czas, i jestem zmęczony.Poranki to dla mnie porażka (dlatego śpioch). -:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.