Skocz do zawartości
IGNORED

Używany zestaw stereo do 1500zł


Kuba_50960

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

rozglądałem się ostatnimi czasy nad zestawem stereo, a dokładniej wzmacniacz + kolumny. Mam na ten cel przeznaczone ~1500zł. Pokój to jakieś 16 metrów kwadratowych, o powierzchni kwadratu. Poczytałem trochę, poszperałem w internecie, byłem na odsłuchach i przypadł mi do gustu wzmacniacz Onkyo A9030 i Pylon Pearl 20. Sprzęt preferowałbym używany (można więcej wyciągnąć za tą samą kasę). Jeśli chodzi o muzykę jaką słucham to będzie to raczej muzyka popularna, czasami (rzadko) rock, oprócz tego że głośniki miałyby służyć do codziennego słuchania muzyki to chciałbym aby dało się również od czasu do czasu rozkręcić imprezkę tak na około 40 metrach. W muzyce cenię głębie, więc zgaduję że wzmacniacz powinien wspierać niskie tony aniżeli średnie bądź wysokie. Przykładowi artyści, np.: Adele, Remady, Lady Gaga, James Blunt, Beatles, Katy Perry, Rihanna. Wolałbym żeby zakup był na dłuższy czas. I ostatnie pytanie, jako że nie preferuję kupowania całych albumów na CD, a raczej słuchanie muzyki w spotify w "wysokiej jakości", mam pytanie jakie urządzenie źródłowe do muzyki polecacie? Zewnętrzna karta dźwiękowa dla laptopa? Odtwarzacz CD czy odtwarzacz sieciowy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wół stoi na górze strony:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Nie zaśmiecać forum!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.