Skocz do zawartości
IGNORED

Radio samochodowe


ewka_150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chce kupić na swieta Mojemu chlopakowi radio samochodowe i juz tak sie rozgladam. Poczytałam trochę i widze, ze wszyscy pisza, ze najlepszą firmą jest firma Alpine, albo Clarion. Mój budżet to ok 350-400 zł. Czy warto kupić coś w tej cenie z tych dwoch firm czy moze lepiej cos innego proponujecie? Nie znam sie kompletnie na tym dlatego pytam. Pomocy! Z gory dzieki za odpowiedz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chce kupić na swieta Mojemu chlopakowi radio samochodowe i juz tak sie rozgladam. Poczytałam trochę i widze, ze wszyscy pisza, ze najlepszą firmą jest firma Alpine, albo Clarion. Mój budżet to ok 350-400 zł. Czy warto kupić coś w tej cenie z tych dwoch firm czy moze lepiej cos innego proponujecie? Nie znam sie kompletnie na tym dlatego pytam. Pomocy! Z gory dzieki za odpowiedz

 

Witam

 

Zdecydowanie warto. Wprawdzie jakością konstrukcji ,a zatem i dźwiękiem nie dorównują swoim dziadkom z przed 15 lat ,ale to dobry sprzęt. Zdecydowanie lepszy niz jakieś Philipsy, Grundigi, czy napompowane funkcjami Pioneery.z odpustowymi wyświetlaczami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście dobry wybór.

 

Alpine - seria CDA XXXX lub INE XXXR.

Clarion - seria DXZ od 7XXR w górę.

 

I oczywiście cała masa topowych Blaupunkt, Kenwood, JVC czy Sony - ale one cieszą się mniejszym prestiżem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.