Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki nauszne zamknięte do 300zł


woozny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam słuchawek nausznych zamkniętych głównie do muzyki rock/hard rock, w cenie do 300zł. Będę ich używał praktycznie tylko w pracy.

Jeśli to w ogóle możliwe w tej cenie, to chciałbym żeby grały dobrze już przy niskim poziomie głośności.

Podłączone będą do kompa.

 

Dziś kolega dał mi do odsłuchu Superlux HD660 i nie byłem zadowolony. Zaczynały się odzywać dopiero przy 30% mocy, a akceptowalna jakość dźwięku była powyżej 40% głośności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki masz "wzmacniacz" w karcie. Ja od siebie mogę Ci zaproponować Beyerdynamic DT100, które sprzedaję w popularnym serwisie aukcyjnym. Warte każdej złotówki, a ja sprzedaję tylko dlatego że słucham na sprzęcie a słuchawki to dla mnie ostateczność.

 

A i mam porównanie m.in. z Creative CAL, oraz superluxami HD 661 (posiadam do zastosowań mobilnych jedne i drugie). Te Beyedynamic je nokautują w domu (do zastosowań mobilnych z telefonu bez wzmacniacza się nie nadają).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 2 godzinach odsłuchu różnych słuchawek, kupiłem Audio-Technice ATH-M40fs. Przekroczyłem budżet o 50zł ale myślę, że warto. Jak już się wygrzeją i posłucham ich więcej to napiszę jak wrażenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.