Skocz do zawartości
IGNORED

Subwoofery Paradigm i koda - HELP!


kroolik123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem na kupnie subwoofera (zestaw Yamaha Rx-v430 - wkrótce wymiana na wyższą Y + 5.0 KODA KA325, pokój 25m2 w miarę pusty). Jeśli chodzi o funduszę to sprawa jest niesprecyzowana (mogę wydać do 2500, ale nie muszę - chodzi mi o odpowiedni stosunek jakości i mocy do ceny - no i w sumie żeby nie kosztował tyle co wszystkie 5 kolumn :) ). Myślę głównie o kinie (żeby poruszał czterema literami ;) ale do muzyki też przydałoby się żeby działał). Rozważam następujące modele:

 

1. Koda SW-15A

2. Koda 5010 (czy cos takiego...) - (słuchałem dzisiaj w sklepie - grał dosyć ładnie wprawdzie nie wytrzymywał tyle co paradigm, ale całkiem ładnie się prezentował) Plusy - ładny dźwięk, pasuje mi kolorystycznie.

3. Paradigm Pdr-12 - nad tym modelem głównie myślę - mogę go mieć za ok. 1500zł jednak problemem jest kolor... i brak regulacji fazy - czy to jest niezbędne?

4. Paradigm Ps-1000

5. Paradigm Ps-1200 (słuchałem dzisiaj w sklepie - to co piszą w recenzjach to prawda - ma duży zapas mocy i gra bardzo poprawnie. Plusy to to, ze to Paradigm (czyli dobra firma - więc nie ma się co obawiać...), ma dużą moc i schodzi bardzo nisko). Minusy - w sumie jedyny - dostępny tylko czarny a resztę kolumn mam w kolorze jasna wiśnia więc nijak pasuje do pokoju.

 

Czy pdr-12 jest dużo słabszy od ps-1200? Nie chciałbym mieć sytuacji, że w subie coś brzęczy/harczy itd.

 

Jeśli ktoś coś wie na ich temat, ma, słuchał bądź czytał o nich coś ciekawego to proszę o rozwianie moich wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.