Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha 650 + pionek 575 - instrukcje pl.


egon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Na początek pozdrawiam wszsytkich forumowiczów i nie tylko. Forum czytuję od jakiegoś roku (w wielu sprawach mi pomogło) a dziś pierwszy temat, bardzo nieśmiało ;-)

 

Poszukuję instrukcji w polskiej wersji językowej do ampli Y-650 i DVD pionka 575. Jeśli ktoś z szanownych forumowiczów jest w posiadaniu wersji elektronicznej którejkolweik z nich to bardzo proszę o przesłanie mi na priva (w: o mnie).

Z góry dzięki i pozdrówka.

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące później...

Egon jak ci gra ten zestawik i na jakich głośnikach. Rozwarzam zakup takiego zestawu lub ewentualnie 750 (chodzi mi też po głowie 1400 lub 1500 z allegro, ale nie wiem czy jest sens bo głośniki to jakieś Kody chyba kupię - zdaje się 710).

 

Innych forumowiczów też proszę o radę w kwestii pioneera 575 + któryś z powyższych ampli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

 

Słucham tego na Celestionach (zerknij do "o mnie"). W moim mniemaniu sprzęcik gra OK, choć chyba troszkę brak dynamiki, ale winą za to obarczam raczej kolumny. No ale w tym zakresie cenowym.....

Ja jestem zadowolony i o to w tym wszystkim chodzi!

Potwierdzam znaną opinię o tym pionku - głośny napęd, ale jak już się trochę podkręci tą dużą gałeczkę, to wogóle to nie przeszkadza :-). Ostatnio załadowałem zmodyfikowany firmware (divx.pl) i mam menu po polsku.

Do ampli nie mam żadnych zastrzeżeń - to był od początku mój świadomy wybór i jak dla mnie trafiony w 10.

1400 lub 1500 to już inny przedział cenowy - Twoja kasa Twoja decyzja ;-), ale myślę, że to chyba zbyt ambitny plan. Poza tym to już inne moce we wzmaku, a zależy jak duże pomieszczenie masz do nagłośnienia?

 

pzdr i udanych odsłuchów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem Yamahe 650 , zauważyłem przez gurną pokrywe że płytki są oznaczone yamaha 650/750 . Zastanawiałem się taż nad 750 , ale między 650 a 750 są małe różnice więc nie wiem czy warto dawać 200 złotych więcej . Yamaha 1400 , 1500 to juz wyższa półka ale nie na moją kieszeń i mój pokojik . Mocowo 650 do moich kolumn jest dobra bo mam kolumny Jamo Classic 8 mają 150 W na 4 ohm a Yamaha 650 ma 145 na 4 ohm jak dla mnie gra bardzo dobrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Pewnie masz na myśli DSV trading czy jakoś tak, z Gdyni (bodajże). Ja do nich pisałem i dostałem.

Ale we wcześniejszym poście mówiłem o polskim f-re, który znajdziesz na forum divx.pl. Jak sobie poczytasz forum i dostosujesz się do wszelkich wskazówek, to update pójdzie jak po maśle. Oczywiście znajdziesz tam też link do plików aktualizacyjnych.

 

pzdr

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->macbull

 

Tu masz bezposredni sznurek:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.