Skocz do zawartości
IGNORED

Nastepca coplanda csa28 do 8 tys


kamil79

Rekomendowane odpowiedzi

tego compladna bym sobie darował. widze kupiłes gramofon, jakąs przyzwoitą wkładke, do tego dobrą lampe igra... Dziwią mnie rady tupu krell denon, no chyna ze ktos nie słuchał minim. Electy czy auditory moze i jakos by grały ale minimy amator. jak i guarnieri homage to inne granie. Tutaj bez nasyconego i rozdzielczego wzmaka w 18metrach niema nawet co podchodzić bo zagra to jak z radyjka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octave to bardziej ss szkola dzwieku, detalicznie i bez czaru - przynajmniej dla mnie to cos jak gramofony clearaudio wszystko niby na miejscu ale nie ma zycia. Coplanda bedzie ciezko pobic w tych pieniadzach bo copland to taki mariaz odbrobiny eufonicznej lampy i transzystora. Phono pre be szalu ale jest OK do mm i wydajnych mc. Jesli ma byc lepiej to bedzie zdecydowanie drozej. Krell to nie bedzie dobra opcja no chyba ze KSA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ktoś przebił moją oferte i copland nieaktualny.Co sądzicie o UR preludio?Nastepny w kolejce to leben 300xs

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copland CTA 402,Copland CDA 288 .Dali Mentor 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.