Skocz do zawartości
IGNORED

Modyfikacja tuby/wzmacniacza


Bolek147

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, potrzebuje pomocy przy sprzęcie w domu, myślę że ten dział jest odpowiedni bo chodzi tutaj o modyfikacje.

Posiadam wzmacniacz Technics SA-DX940, dwa głośniki Sony (50w) i tube (200w), obecnie mam podpięte w taki sposób:

Kanał A:

L: Głośnik, R: Tuba

Kanał B:

L: Głośnik, R: N/A

 

Przez te ustawienie mam chociaz mozliwosc ustawienia tuby głośniej/ciszej aby nie pierdziała jak slucham glosno muzyki.

Mam za cel zlikwidowanie wysokich tonów na tubie, chcę zmodyfikować tube lub wzmacniacz, macie jakieś pomysły na coś takiego? Nigdy takich rzeczy nie robiłem nie modyfikowałem sprzętu audio, a to jest konieczne ponieważ nie można ustawić wzmacniacza aby grał na 5. Proszę o jakieś rady pomysły, miksery na laptopa raczej nie zadziałają, bo nie można ustawiać wysokich tonów na L/R. Proszę o pomoc, z góry dzięki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział hi-fi to chyba średnie miejsce na amplituner kinowy Technicsa i dziwnie podpięte 2 głośniki, jakąś tubę i modyfikacje. Chyba coś źle opisałeś bo tak na pierwszy rzut oka to wynika że głośniki podpięte pod lewe kanały różnych sekcji i ta tuba od auta chyba, a przecież ten ampli ma wyjście na subwoofer, odcięcie itd.

Nie ma co modyfikować czegoś co jest do czegoś innego i wywarzać otwartych drzwi, jak chcesz słuchać lepiej, mocniej muzyki to kup wzmacniacz stereo, wywal tubę, pomyśl o innych kolumnach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.