Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór głosników 5.1 do 2500 zł.


sqbanczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcę wymienić swoje stare juz wysłużone głosniki creative. Zastanawiam sie nad kupnem Edifier S760D oraz Logitech z906 chyba ze polecacie cos lepszego. Głosniki będą podpięte do karty Creative Recon3D Fatal1ty Professional,głównie będą służyć do gier,filmów i słuchania muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcę wymienić swoje stare juz wysłużone głosniki creative. Zastanawiam sie nad kupnem Edifier S760D oraz Logitech z906 chyba ze polecacie cos lepszego. Głosniki będą podpięte do karty Creative Recon3D Fatal1ty Professional,głównie będą służyć do gier,filmów i słuchania muzyki.

 

 

Oczywiście bierz Edifier może nawet być niższy model S730, gwarantuje Ci, że dźwięk jest bombowy. Edifiery mają suba z dwiema membranami biernymi, a co za tym idzie lepszy bas. czysty dźwięk nawet na maxa ale podejrzewam że na maxa można dostać szału i ogłuchnąć.

 

Oczywiście bierz Edifier może nawet być niższy model S730, gwarantuje Ci, że dźwięk jest bombowy. Edifiery mają suba z dwiema membranami biernymi, a co za tym idzie lepszy bas. czysty dźwięk nawet na maxa ale podejrzewam że na maxa można dostać szału i ogłuchnąć.

Subwoofer jest naprawde potężny i waży około 20 kilo 180 wat sam sub także mocy nie zabraknie. Ja mam subwoofer np. Tonsila Fenix z oryginalnym głośnikiem Tonsila GDN 40 wat rms i potrafi wypełnić basem pokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wydawanie takich pieniedzy na 5.1 do kompa mija sie z celem. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na mysli to ze jesli chcesz je glownie wykorzystac grajac czy ogladajac filmy na komputerze to w 3/4 przypadkach beda one zle ustawione, a i frajda z ogladanego filmu/gry bedzie mala - jesli nie masz duzego monitor i bezglosnego komputera. Do tego platanina kabli bo nie bedziesz mial je gdzie ukryc, plus mala kontrola nad dzwiekiem, patrz pierwsze zdanie.

 

Taki system ma sens jesli masz ustawny, spory pokoj i wiesz jak chcesz to wykorzystac - mam na mysli multimedia.

 

Jesli nie masz, lepsze bedzie stereo plus porzadny headset do gier czy filmow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.