Jump to content
IGNORED

yaqin ms 6v6

Guest bartosz_55239

Recommended Posts

Guest bartosz_55239

(Konto usunięte)

witam. Jestem na etapie zmiany jakiegos elementu w moim systemie (kolumny dali ikon1, wzmak yamaha as 700, na razie brak żródła). Mysle o kupnie dobrego CD lub wymiany wzmacniacza. Biore pod uwagę wymiane tranzystora na lampą ale nie wiem jak sie za to zabrac. Na rynku jest pare ciekawostek jak ten yaquin 6v6 lub xindak mt 2. Duża moc mi nie potrzebna bo gram na ok 8.5 m i nie gram głosno. Prosze o opinię i wskazówki. Pozdrawiam B

Mam 6v6 - to fabrycznie nie najwyższych lotów konstrukcja, płaski, zamulony dźwięk, ale podatna na tunning.

Mój przeszedł soniczną metamorfozę pod czujnym okiem Pana Witka z Sonus Oliva. Pisałem o tym swego czasu w klubie "miłośników chińskich wzmacniaczy", poszeraj trochę to znajdziesz. Niedawno dodatkowo wymieniłem potencjometr na niebieski alps, do tego lampki psvane (sterujące) i obecnie rosyjskie (mocy) tzw. nosy. Jak na moje ucho gra to co najmniej przyzwoicie.

Pytanie, które moim zdaniem powinieneś sobie postawić jest takie, czy nie warto od razu zainwestować w fabrycznie lepszą konstrukcję np. cayin a 55 tp, do tego wymiana fabrycznych lamp i szafa gra.

Guest zbyniu 360

(Konto usunięte)

nie każdy od razu dysponuje większa gotówką i robi to etapowo, a i taki cyanin ,można podać tuningowi

Miałem kiedyś tego Yaqina i wspominam go czule.

U mnie grał z podłogówkami Monitor Audio w 20 m2.

Był taki moment że go sprzedałem i po jakimś czasie mogłem go mieć z powrotem i to w dodatku ten sam egzemplarz.

Bardzo mnie kusiło by go znowu mieć bo miałem wtedy inne dużo lepsze kolumny i ciekawość mnie zżerała jak to razem zagra.

Podsumowując to bardzo zabawna historia.

Niestety albo stety trafił mi się Bewitch KT88 i o Yaqinie musiałem zapomnieć (2 lampy na pokładzie to moim zdaniem przesada)

Wracając do tematu w takim metrażu jaki podajesz 6V6 spokojnie sobie poradzi.

Może i wygląda pokracznie ale pazur ma.

To ma grać a nie wyglądać.

Ma popularne, łatwo dostępne i tanie lampy.

No i ma auto bias a to jego niezaprzeczalna zaleta (Bewitch też go ma he,he)

Szczerze Kolego go polecam.

Pozdrawiam ,

90125

Jeden pisze że dźwięk zmulony, inny że ma pazur. Bądź tu mądry :)

Każdy z nas słucha muzyki w innym pomieszczeniu z innymi kolumnami.

Słuchamy różnych wykonawców na różnych nośnikach.

Na koniec najważniejsze jest to że każdy z nas inaczej słyszy.

• 2 weeks later...
Guest zbyniu 360

(Konto usunięte)

ty znowu ,z tym wypierdkiem,co to napędzi, jak to ma 13 watt mocy,na pewno nie duże kolumny i duże pokoje

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.