Jump to content
IGNORED

Słuchawki + DAC do ~600zł

4rturrkhan

Recommended Posts

Witam,

Dotychczas korzystałem z laptopowej integry + zestawu 2.1 logitech x230, czyli jednym słowem - kicha.

Chciałbym poprawić jakość dźwięku kupując słuchawki + DACa. Mam do wydania +/- 600zł.

Muzyka jakiej słucham najczęściej to blues oraz stary rock/hardrock z lat 60tych i 70tych (Hendrix, Pink Floyd, Jefferson Airplane, Black Sabbath), rzadziej jazz i folk.

Co myślicie o zestawie fiio e10k olympus 2 + słuchawki takstar pro 80? Sprawdzi się to w muzyce gitarowej?

Czy może jest coś lepszego w tej cenie?

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Cześć

mając tak skromny budżet,na twoim miejscu szukałbym tylko sprzętu używanego,do takiej muzyki(której po części i ja słucham)najlepiej sprawdza się wzmacniacz lampowy lub hybrydowy,słuchawki to już zależnie od preferencji słuchowych,najlepiej wysokoomowe,np. beyerdynamic z serii dt,dobrym tanim wzmacniaczem z dacem jest taga-harmony tha 200,tyle że ciężko kupić używany.Jeżeli używki nie wchodzą w grę,to nawet fiio zagra lepiej od dziurki w laptopie

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.