Jump to content
IGNORED

Wyciszanie drzwi w pokoju

Jacgues

Recommended Posts

Witajcie,

Jako, że często siedzę po nocy w pokoju i oglądam filmy / słucham muzyki / gram,

chciałbym wygłuszyć jakoś drzwi od mojego pokoju, co by nie denerwować zbytnio innych domowników i móc bardziej swobodnie funkcjonować w nocy.

Chciałbym w tym celu wygłuszyć drzwi.

Stosowałem już uszczelki i sporo pomogły, gdyż szczeliny w moich starych, PRLowskich drzwiach wynoszą nawet po 1,5 cm.

Usunąłem je i w ich miejsce zamówiłem największe tego typu, jakie znalazłem na allegro.

Chciałbym jeszcze dyktę w drzwiach uszczelnić pianką montażową i przykleić na nią jakąś matę wygłuszającą.

Ściany mam grube, a za pomysły typu "słuchawki" uprzejmie podziękuję. Ewidentnie Piętą Achillesową są stare, rozpadające się drzwi, nad którymi muszę popracować.

Wymiana nie wchodzi w rachubę.

1. Jaka jest różnica między matą piramidkową, falową a gładką? Jaka najlepiej sprawdzi się w moim przypadku?

2. Czy naklejenie samej maty akustyczniej / wygłuszającej na drzwi wystarczy, czy też powinienem nakleić także jakąś matę izolującą?

3. Czy 4 cm grubości będą odpowiednie?

4. A może po prostu użyć wełny mineralnej?

Na oku mam coś takiego:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.