Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do 12.000zł


bullterier

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Tannoy Precision 6.4 I gra to z caspianem M2 i marantzem sa8005. Dosc uniwersalny zestaw. Przyjemny dzwiek. Dobrze wybrzmiewajace instrumenty, dobra scena, lekki ale nie bezbarwny dzwiek. Jak trzeba to slychac glebie instrumentow. Glowna zaleta to przestrzennosc dzwieku. Do 25m na pewno dobre polaczenie, ale ja nowe Tannoye kupilem za jakies 6tys pln. Za 12tys znalazlbym lepsze glosniki. Np sa na eBay.co.uk Spendor ST (uzywane), ktore wgniota Tannoye I cala reszte tu opisana. Za 12tys z dostawa do Pl je kupisz. Jedyny mankament taki, ze bedziesz musial miec nowy wzmacniacz, bo Twoj sie tylko spoci i I tak nie zagra jak trzeba. Spendor do klasyki wedlug mnie bardzo dobry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dawno nie byłeś chyba w pl ,

Za te kolumny musiał by dac 15tysiecy chyba ze obniży cenę jakieś 400 funtów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ze funt drogi, ale jak kupisz przez PayPal bez eBay to juz £250 taniej, bo nie trzeba haraczu eBayowi placic. Stargujesz jeszcze ze £150 i glosniki Twoje (zwlaszcza, ze cena jest do negocjacji). Te glosniki nowe ponad 35tys chyba kosztuja. Dobry glosnik za dobra cene. Sam bym je lyknal, gdybym mial miejsce i wolne fundusze. Do tego daja Ci 3mc gwarancji, wiec bubel to nie jest.

 

Zmieniles glosniki Szwagier?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ze funt drogi, ale jak kupisz przez PayPal bez eBay to juz £250 taniej, bo nie trzeba haraczu eBayowi placic. Stargujesz jeszcze ze £150 i glosniki Twoje (zwlaszcza, ze cena jest do negocjacji). Te glosniki nowe ponad 35tys chyba kosztuja. Dobry glosnik za dobra cene. Sam bym je lyknal, gdybym mial miejsce i wolne fundusze. Do tego daja Ci 3mc gwarancji, wiec bubel to nie jest.

 

Zmieniles glosniki Szwagier?

Sprzedający płaci haracz wiec on musiał by zmienić cenę

Kolumn nie zmieniłem bo nie było zainteresowania moimi na eBayu nawet cenę obniżyłem , lato dlatego kicha w zimie lepiej hifi sie sprzedaje . Ale nie mam ciśnienia zeby sprzedać bowiem ze musiał bym znowu dołożyć sporo za nowe -myśle o proac d20

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tannoy z marantzem to raczej do łupania i popu jak do klasyki. Pod taki wzmacniacz szukać tylko łatwej kolumny aby była lekkość gry. Poleciłem wczesniej audionoty i polecam posłuchać,. Jezeli muszą być nowe to koniecznie posłuchać kudos cardea c20 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tannoy z marantzem to raczej do łupania i popu jak do klasyki. Pod taki wzmacniacz szukać tylko łatwej kolumny aby była lekkość gry.

 

Dlatego, jak juz, to powinien posluchac prawdziwych starych Tannoy-i - jak ma tyle PLN do wydania - na 12-to calowych wspolosiowcach, czy chocby 10-cio calowych, jak do takiego pokoju. Wlasnie latwe do napedzenia, nie ma klopotow z poszukiwaniem wzmacniacza, bo graja juz z kilku watowymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.