Jump to content
IGNORED

Kolumny aktywne 2.0 lub kolumny + wzmacniacz za ok. 600 zł.

KillerMarcin

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Jako że jest to mój pierwszy post na forum, chciał bym pozdrowić wszystkich użytkowników :)

A teraz do rzeczy: Poszukuje jakiegoś ciekawego zestawu na początek. Wiem że 600 zł to mała kwota, ale nie jestem żadnym audiofilem (na razie ;) )więc myślę że w tej cenie znajdzie się coś odpowiedniego.

Jak już wspominałem, nie znam się specjalnie na sprzęcie hi-fi, więc trudno mi powiedzieć jakiego dokładnie brzmienia oczekuję. Najważniejsze aby dźwięk był jak najbardziej szczegółowy i był najbliższy temu, jak chcieli tego twórcy. Muzyka jakiej słucham to metal, głównie progresywny, ale też wiele innych podgatunków oraz rock. Kolumny mają być podstawkowe. Jak na razie zainteresował mnie aktywny zestaw Microlab Solo7c. Czytałem ich testy i pod względem jakości muzyki wypadły bardzo przyzwoicie. Słyszałem także że w tej cenie lepiej jednak samodzielnie skompletować zestaw kolumn i wzmacniacza. Prosił bym więc o pomoc w wyborze zestawu. Jeżeli chodzi o wzmacniacz i kolumny to oczywiście w grę wchodzą używane zestawy.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.