Jump to content
IGNORED

Karta dźwiękowa do gier

mateuszeg

Recommended Posts

Witam, chciał bym abyście mi pomogli w wyborze karty dźwiekowej do pc w szczególności do gier (Counter Strike) jak i muzyki nie chciał bym wydawać dużo kasy jakieś 50-80zł, obecnie mam zintegrowaną na 6 wyjść i taka była by mi potrzebna gdyż mam odrazu podpięte głośniki Creative i słuchawki Superluxy HD 681 i to właśnie z nimi ma grać ta karta. Jaka bedzie najlepsza za te pieniądze ?

Z góry dzięki.

Za takie pieniadze to nie bedzie zadnej róznicy :) :)

niestety ale polraven ma rację!

SONY HW55, MagicScreen Future 110", DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, Synology DS2415+ & 10kg kabli wszelakiej maści :)

Co sądzę ? Hmm.. to taki sam shit jak wszystkie inne karty w podobnej cenie ... :) a żeby nie było tak wesoło to na marginesie dodam,ze bez przeróbek (tych droższych kart) w postaci wymiany kondesatorów ,rezystorów stabilizatorów oraz układów operacyjnych NIE MA MOWY O "NORMALNYM" BRZMIENIU Z KOMUTERA przy pomocy karty dzwiękowej ...:( Natomiast jesli chodzi o słuchawki to zbytnio na nich nie wyczujesz róznicy pomiedzy kartami dzwiękowymi ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.