Jump to content
IGNORED

Słuchawki, różny przedział cenowy, wybór!


Spek

Recommended Posts

Witam, wybrałem sobie kilka słuchawek, będę ich używał do słuchania muzyki, głównie rock, metal, rap, muzyka klasyczna i rzadko elektroniczna. Zależy mi na dobrej przestrzeni, ponieważ wiele gram w cs'a, ranga dosyć wysoka, więc zależy mi na dobrych słuchawkach. Oto słuchawki, które sobie wybrałem:

 

Sennheiser HD 518 - Nie czytałem o nich zbyt dużo, więc się nie będę rozpisywał, będę ich używał przez kilka pierwszych tygodniu na Creative Sound Blaster Audigy Fx.

Audio-Technica ATH-TAD400 - Jeden z tańszych podanych przeze mnie modeli, podłącze je od razu do Fiio E10K

AKG K 701- Podobno mają genialną scenę, dlatego przekonują mnie (ponieważ CS), ale ich dźwięk PODOBNO nie należy do najlepszych. Będę ich przez miesiąc używał na Creative'ie, a później zakupię coś lepszego, może Fiio E10k lub lepszy. Do tego strasznie mi się podobają.

AKG K 612 Pro - Nie wiem nic o ich scenie czy dźwięku, co do karty/Dac'a to będzie tak samo jak z K 701. Wybrałem ze względu na wygląd.

Takstar hi-2050 - Może będą dobre, będę używał przy Fiio E10K.

 

 

Co polecacie z tych wyżej wymienionych. A może będziecie mieli coś innego do 650 zł, ponieważ taką mam maksymalną cenę, wiem, że K701 są droższe, ale mogę je kupić taniej.

Link to comment
Share on other sites

Hd518 to zmulone słuchawki , nie polecam szkoda kasy , K701 w elektronice i rapie podobnie jak Hi2050 zabraknie Ci basu na bank ,tym bardziej na E10 a podbijanie go przez gain to półśrodek , rozumiem że mają być otwarte , dużą scenę mają AKG K240 i więcej basu od K701 i 612 Pro , są łatwiejsze w wysterowaniu .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.