Jump to content
IGNORED

Tannoy M3 czy Dali 5005 ?

costa brava

Recommended Posts

Witam, mam pytanko - czy warto zmieniać tannoye m3 na dali 5005 ? Ogólnie m3 mi się podobają, jednakże chętnie bym je rozjaśnil, dodał trochę góry. Czy dali 5005 będą bliższe tannoyom V4, które bardziej mi odpowiadają niż m3? Pomieszczenie 15 m więc wszystkie z wymienionych będą odpowiednie, muzyka pop, rock, szeroko rozumiana.

Aha, no i czy dali 5005 nie mają czasem piankowego zamiast gumowego zawieszenia membran (jak dali 505), co by je dyskwalifikowalo.

Mam Dali 5005 mają gumowe zawieszenie ,grają na 17 metrach łatwe do wysterowania (90 db)skraje pasma bardziej słyszalne

mam je od 14 lat,czas je wkoncu zmienić lecz na razie wzmak będzie pierwszy

czasem lubię przyłoić na nich...:) fajnie grają pop ,disco,rock przydało by się więcej środka....

chętnie bym je rozjaśnil, dodał trochę góry

Nie znam Tannoyi V4. Tannoye M3 grają wg mnie tak jakby miały koc zarzucony. Dali 5005 są na pewno bardziej przejrzyste i grają dynamiczniej. Natomiast jeśli chodzi o środek pasma to ja zdecydowanie wolę charakter brzmienia porównywanych Tannoyi od Dali.

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.