Skocz do zawartości
IGNORED

wzmacniacz + CD + odtwarzacz strumieniowy - jaki?


superp

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jest to mój pierwszy post na forum więc na początku chciałem przywitać i pozdrowić Użytkowników Forum!

 

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w doborze komponentów do mojego pierwszego zestawu Hi-Fi.

 

Posiadam już kolumny Monitor Audio Silver 8 które stoją w 37m pokoju i czekają na resztę komponentów:)

Jeżeli chodzi o rodzaj muzyki którą słuchamy w domu to trafia się w sumie większość gatunków z przewagą Rocka, i wieczornego Chilloutu.

 

Kolejnym elementem który chciałbym kupić to wzmacniacz. Zależy mi aby wzmacniacz grał równo z mocnym i kontrolowanym basem. Dobrze aby wzmacniacz potrafił grać pełnym pasmem przy cichym wieczornym odsłuchu.

Z różnych wątków na forum wyczytałem że, sprawdzi się w tej roli NAD 356 BEE (czy da się do niego podłączyć gramofon?). Wizualnie podoba mi się Cambridge Audio CXA60 wraz z CD i odtwarzaczem strumieniowym - pytanie jak to zagra?

Proszę o propozycje czego posłuchać.

 

Do kompletu chciałbym dobrać CD i odtwarzacz strumieniowy. W odtwarzaczu ważne dla mnie aby obsługiwał Spotify i AirPlay.

I tu powracam do zestawu CA.

Tu również proszę o propozycję na odsłuch.

 

Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi i propozycje.

pozdrawiam,

superp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

na pewni najtańszą i dibrą opcją jest wzmacniacz Nad C356 BEE. To dobry i mocny wzmacniacz, który bedzie dobrze współpracował z kolumnami Monitor Audio Silver 8. Oczywiscie do C356 BEE możesz za pośrednictwem przedwzmacniacza gramofonowego podłączyć gramofon.

Najnowsza linia Cambridge Audio to zupełnie inne brzmienie niż poprzedni Azur. To przede wszystkim dobry bas, nadal szczegółowa góra pasma, ale także świetne wypełnienie. To także dobra opcja do Twoich kolumn. Na plus CA przemawia możliwość rozbudowania zestawu o dobry CD (podobnie jak w przypadku Nad), ale także o odtwarzacz strumieniowy.

 

Z mojej strony natomiast dorzuciłbym jeszcze do listy wzmacniacz hybrydowy Vincent SV-500. To świetne połączenie mocy, dynamiki tranzystorowej koncówki mocy z plastycznością, wypełnieniem, ciepłem przedwzmacniacza lampowego.

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej oczywiscie służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.