Skocz do zawartości
IGNORED

KODA SW 15A i 100B ktory do muzyki?


kozlo.4

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchalem SW 15A i jak dla mnie bass jest zbyt rozlazly zastanawiam sie jak wypada przy nim 100B. Zalezy mi na zwartym i szybkim basie. Moze jakies inne propozycje w podobnym przedziale cenowym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SW100B z tych dwóch jak i wogóle z oferty Kody.I nie chwale co moje bo go nie posiadam juz.Ale baardzo go mi było żal sprzedawac.No ale mieszkam w blokowisku i musiałem 550zł w sadzie przez niego zapłacic :/.i tak przeniosłem sie z systemu 5.1 na 2 monitorki:).Ale do muzyki to go polecam,najbardziej konkretny bas ma ze wszystkich subów kody.A do KD to tym bardziej bedzie sie nadawał.Jak pierdyknie wtedy kiedy trzeba mozna z fotela podskoczyc;) ale robi to konkretnie i bez zadnego dudnienia i czegos jeszcze.Jednym słowem polecam.

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfan ! 550 zł w sadzie ! przegrałeś czy co ?

dobry papuga Tobie by załatwił odszkodowanie

za zakłucanie podczas testowania KD

jasny gwint , trzy razy byłem pozwany do sadu

i mieli racje , ale nie wygrali ze mna :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak mim niestety,przegrałem i musiałem zapłacic.Wiesz sedzina jakas zgredziała zobaczyła ze Ja młody a to pewnie pomyslała ze szalał ze hoho i nie patrzac na nic uznała mnie winnym:/........a wogóle szkoda słów......... babe pode mna mam przychiczna i tyle.Teraz dla spokoju mam 2 monitorki i jestem baaardzo zadowolony.Cos mi sie wydaje ze skoncze zabawe w KD i zmienie ampli na wzmaka,bo zyskam o kilka klas lepszy dzwiek przy wymianie na wzmaka stereo,o kolumnach juz nie wspomne jak zmieniły moje doznania podczas odsłuchu.Juz mnie poprostu znudziło to swistanie za uszami jak i destrukcyjny bas z kanału LFE.Poprostu zdecydowałem ze to pomieszczenie i nie te warunki na KD,dobre stereo w pełni mnie zadowoli,no i kasy zaoszczedze;).Dvd sobie zostawie i bede filmy w systemie 2.0 ogladał ale nie porównywalnie lepszej jakosci niz wczesniejsze 5.1.I tak jak właczyłem film to przy tych kolumnach co teraz mam czuje sie jak bym miał z tyłu głosniki i center;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak porównywałem jak kupowałem.SW 15 jest wolniejszy i bardziej slamazarny od SW100B.Bas mi bardziej dudniał,a za to SW100B miał czysciejszy,szybszy i naturalniejszy bas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.