Jump to content
IGNORED

primare a20 buczenie w kolumnach


baron471

Recommended Posts

Hej,

Pojawił mi się niemily problem - jeden kanal we wzmacniaczu primare a 20 powoduje mi buczenie w kolumnie. Jak przepinam kable głośnikowe to budzenie jest w drugiej kolumnie. Sprzęt jest dual mono wiec to pewnie jedno trafo. Dajcie znać czy mieliście taki problem, czy jest to do naprawy i czy w okolicach Warszawy jest to do zrobienia?! Nie jest to bardzo dokuczliwe, bo jak gra to nie słychać. Przydzwiek jest jednostajny i nie zmienia się po odpieciu źródeł, po zmianie kabla zasilającego, czy przy regulacji głośności. Co może być do wymiany i za ile. Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

A tak zachwalaja tego primare, że taki audifilski ;(

a co ma bzyczenie lub buczenie z audiofilizmem ? :P ja buduje wzmacniacze i celowo wprowadzam brum :P byś Ty widział chclopie co klienci wówczas mówią :D hahahhaha zacchwyceni brzmieniem jak diabli :P AUTOR WPISU NATOMIAST NIECH SIE ZDECYDUJE CZY TO BZYCZY CZY BUCZY BO TO DOŚĆ ISTOTNE ! ;) PS. TRANSFORMATOR NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z BUCZENIEM W GLOSNIKU ! chyba ,ze to lapma i konstruktor coś spierdzielił ustawiając za blisko siebie elementy :P
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.