Jump to content
IGNORED

Czy opłaca się poprawiać kolumny


szeregowiecsosnowiec

Recommended Posts

Witam wszystkich. Jestem właśnie w trakcie kompletowania niedrogiego zestawu grającego. Zakupiłem okazyjnie bez przemyślenia tematu kolumny B&W DM 600. Kosztowały naprawdę niedużo, lecz miały widoczną wadę, a mianowicie lekko "pozapadane" zawieszenia górne. Stwierdziłem, że to ze starości i jeśli zajdzie potrzeba to dobiorę jakieś zamienniki i to wymienię. Miałem świadomość, że nie zagra to jak fabryka, ale nie ma co oczekiwać cudów za cenę około 300 zł :P Po zakupie na pewnym forum poruszyłem ich temat i jeden koleś zjechał mnie doszczętnie że to śmiecie, że to do niczego się nie nadaje, że jakiś pajac wkleił do nich za duże gumy (co chyba jest prawdą) i w ogóle "szukaj kolejnego frajera na nie". No trochę się podłamałem, ale mimo wszystko wolę zapytać kolejny raz dla upewnienia. Będzie coś z nich? Od razu to próbować jakoś spieniężyć czy może wchodzi w grę jakaś naprawa za rozsądne pieniądze tak aby to grało nieźle (podkreślam, wiem że fabryki bez oryginalnych części nie zrobię)? Niżej wrzucam zdjęcie.

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

A Ty słuchasz czy ten kolega który się wymądrzał . Dźwięk Ci pasuje czy masz jakieś zastrzeżenia . Czy chodzi tylko o wygląd .

Renowacji raczej się Ci się nie będzie opłacało robić . Masz kolumny na start za nie duże pieniążki , słuchaj muzyki a nie ,, znafców ,,tematu :)

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.