Jump to content
IGNORED

mede8er 800x3d nie czyta cue , może inny odtwarzacz?


frommert

Recommended Posts

Od dłuższego czasu posiadam mede8er 800x3d. Zacząłem słuchać sporo muzyki nagranej w DTS CD i zauważyłem, że odtwarzacz nie obsługuje formatu .cue. Pokazuje że są pliki, ale za chwilę wyświetla komunikat, że to błędny format. Da się coś z tym zrobić. Mam sporo płyt w tym formacie i nie mogę się do nich „dobrać”. Pomyślałem nad wymianą, bo nie mogę tego problemu rozwiązać, ale nie wie co wybrać. Macie jakieś pomysły? Popcorn A400? Zależy mi na tym aby możliwość instalacji dysku 3,5".

Link to comment
Share on other sites

cue jest ciut bardziej populatrny od nrg. Ale nie rownaja sie one populatnoscia do iso. Nie lepiej pozmieniac format obrazu na iso? Przeczyta go nawet mede8er. Jedynym minusem jest zmiana formatu ktora trwa mniej wiecej tyle, co przegranie plikow. Nie wiaze sie to z zadnym kodowaniem, czyli zero strat jakosciowych.

SONY HW55, MagicScreen Future 110", DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, Synology DS2415+ & 10kg kabli wszelakiej maści :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.