Skocz do zawartości
IGNORED

3 way or 2 way???


mac 25

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,chcialbym zmienic kolumny cz@t 130,na inne ktore beda sie 100% nadawały do rocka i ciezszej muzyki,mam pokoj okolo 20 m2, amp- Onkyo9211,cd - Pioneer pd s605,sluchalem niedawno mission m34 i graly duzo lepiej,jednak zastanawiam sie czy nie lepiej jednak kupic 3 drozne,chce wydac do 2300 zł około..,jesli ktos moze doradzic czy dobre 2 drozne beda sie nadawac do rocka i czy akurat mission m34,czy moze lepiej 3 drozne jbl????lub jeszcze inne? z gory dzieki ....pozdrawiam >>Mac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voyager 350 są tanie i dobre do rocka miałem kiedyś takie do muzyki Techno ale i rocka mi się zdarzyło posłuchać polecam . Czad jakich mało za 600 zł .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie nie ma latwej odpowiedzi. To tak jakbys zapytal, ktory samochod bedzi szybszy: z silnikiem 1600 czy 4000. Dobry dwudrozny bedzie lepszy od miernego trojdroznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.