Skocz do zawartości
IGNORED

Problem komunikacji amplituner - projektor ...


Yodas

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem ten temat aby umieścić w nim, z Waszą pomocą, amplitunery i projektory ,które nie chcą ze sobą współpracować...krótko mówiąc gryzą się ze sobą czego wynikiem jest brak wizji...wiem że takie zestawy istnieją ponieważ przekopałem troszkę wujka Google... ale jak wiadomo nie wszystko w nim znajdziemy...

...na pewno ktoś kiedyś miał taki "gryzący" problem lub jego znajomy lub słyszał... piszcie jak takie problemy się kończyły i czy wogóle można było im zaradzić , czy kończyło się po prostu wymianą klocka który nie chciał współpracować...czy może wymianą kabla ...czy podegraniem nowszego softu...

 

Jestem na etapie wymiany ampli i chciałbym uniknąć niemiłej niespodzianki...takiej że po zakupie ciężko wybranego ampli np.mój sony hw55 odmówi z nim współpracy...

 

Oczywiście temat jest o wszystkich markach które w temacie ampli-proj nie potrafią z sobą gadać... :) ;)

 

Dawajcie konkretne modele z gryzącego się zestawu...

 

Szczególnie Koledzy "Branża" mogą tutaj dużo typów rzucić bo mają Oni jako pierwsi kontakt z klientem z "gryzącym" problemem... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że temat będzie posiadał mało wpisów z racji tego że to sporadyczne wypadki kiedy ampli i proj nie gadają ze sobą...

...ale żeby nikt nigdy się z tym nie spotkał to mnie zaskoczyło...;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.