Skocz do zawartości
IGNORED

Namiastka kina w trudnych warunkach :)


klkck

Rekomendowane odpowiedzi

@Bipo też tak właśnie myślę a kupiłem go, bo dałem się przekonać, że nie ma za małych subów :D teraz celuję w dobrą 8' może rel t5 albo nieco większego bk XLS200 dam szansę zamkniętym konstrukcjom, ponieważ w obecnym salonie jak pisałem mam jedno miejsce na przedniej ścianie a BR robi sporo zamieszania.

 

@klkck opisałem wyżej brzmienie HKTS a porównując samego suba logitech robi mięso nie jest to wysokiej jakości mieso coś jak mielony z łopatki całkiem dobre i w przystępnej cenie ale jednak czasem zjadło by się stejka z angusa :) HKTS zdecydowanie był bardziej kulturalny grał precyzyjniej, nieco słabiej mimo, że jest mocniejszy ale zamknieta obudowa robi swoje i z mojego doświadczenia wynika to, co pisałem wyżej, jeśli wciśniesz otwartego suba blisko ściany będzie robił zamieszanie, tym bardziej, że logiech nie ma opcji kalibracji jak widzę jedynie głośność suba da się ustawić, więc uważam, że ampli to zdecydowanie lepsze połączenie, bo jak piszesz masz, co najmniej 2 urządzenia w planie a zapewne minimum 3 albo więcej, więc widzę to tak, że będziesz musiał przełączać wtyczkę, co najmniej do 3 urządzeń dekoder TV / LAPTOP / BR / może konsola? A tak podłączysz wszystko do in ampla do hdmi in i out do tv/proja i tylko pilotem wybierasz źródło, mnie osobiście by trafiło gdybym musiał wstawać przełączać wtyczkę albo jakiś przełącznik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 15m2 miałems 12" to nie dziwne ze Ci cały pokój dygotal. U mnie prz 27m2 tez uważam ze jest jak dla mnie za mocny, spokojnie wystarczyła by 10 velodyne eq-max.. ;-) 12 jest do nagłośnienia moim zdanien od 30 m2 w zwyż. Miałeś za malutki pokój do tego bydlaka. ;-)

 

dokładnie i już wiesz dlaczego tak było, przypuszczam, że w sąsiednim pomieszczeniu bas był zaje..sty a w odsłuchowym nic co zresztą potwierdzasz. Do wspomagania kolumn najwyżej 10 calowe suby a nie 12-tka albo od razu kolumny z większymi głośnikami .Do tego ten metraż.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Panowie jaki odtwarzacz BluRay w granicach 600zł-1000zł?

Dobrze by było żeby miał wyjścia 5.1 po analogu ale niekoniecznie.

Na razie moim faworytem jest Panasonic DMP-BDT460...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.