Skocz do zawartości
IGNORED

Sony TA-F830ES vs Krell KAV 300i


Bumpalump

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie krótko mówiąc te zwyczaje dotyczyły Twojej uczelni.

 

Też. i dotyczą nadal. Związek z moim zachowaniem tutaj jest żaden, bo to chciałeś zasugerować. Moje zachowanie tutaj wynika z innych przyczyn. A to jest jedna z nich:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Też. i dotyczą nadal. Związek z moim zachowaniem tutaj jest żaden, bo to chciałeś zasugerować. Moje zachowanie tutaj wynika z innych przyczyn. A to jest jedna z nich:

 

http://www.audiostereo.pl/audio-mity_126160.html/page__st__2850?do=findComment&comment=3778504

 

Chciałem zasugerować to co zasugerowałem. Na mojej uczelni czegoś takiego nigdy nie było. Kropka.

 

Kwestie saloniku i zapasów nigdy mnie nie interesowały. Jak również bufonada typu ja mam lepsze bo wydałem x razy więcej. Słyszałem wiele źle zestawionych drogich systemów. Nie grało to wcale. Najwięcej takiego dziadostwa tworzą na poczekaniu sprzedawcy i dystrybutorzy zwykle z tego co mają pod ręką. Bez ładu i składu, na pałę byle zaprezentować klientowi to co najdroższe. Widziałem też kilka prywatnych systemów gdzie właściciel mówił "to musi grać bo wydałem pierdylion złotych" i co? I był w przysłowiowej dupie. Łatwo się domyślić że była to głęboka i ciemna dupa. Nie mówiąc o rzekomo grających pseudo akcesoriach typu podstawki pod kable. Śmiech na sali.

 

Swoje zdanie na temat saloniku wyraziłem w tym poście:

Salonikowcy to zamknięta grupa nadętych lamusów.

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chciałem zasugerować to co zasugerowałem. Na mojej uczelni czegoś takiego nigdy nie było. Kropka.

 

Kwestie saloniku i zapasów nigdy mnie nie interesowały. Jak również bufonada typu ja mam lepsze bo wydałem x razy więcej. Słyszałem wiele źle zestawionych drogich systemów. Nie grało to wcale. Najwięcej takiego dziadostwa tworzą na poczekaniu sprzedawcy i dystrybutorzy zwykle z tego co mają pod ręką. Bez ładu i składu, na pałę byle zaprezentować klientowi to co najdroższe. Widziałem też kilka prywatnych systemów gdzie właściciel mówił "to musi grać bo wydałem pierdylion złotych" i co? I był w przysłowiowej dupie. Łatwo się domyślić że była to głęboka i ciemna dupa. Nie mówiąc o rzekomo grających pseudo akcesoriach typu podstawki pod kable. Śmiech na sali.

 

Swoje zdanie na temat saloniku wyraziłem w tym poście:

 

Nie o to mi chdziło w moim poście. Zupełnie nie dotyczył saloniku. Z tym co teraz napisałeś się zgadzam, za wyjątkiem fragmentu o uczelni. Wierz mi, trudno znaleźć w Polsce uczelnię, na której nie ma i nie było mechanizmów, o których pisałem. Można znaleźć jedynie wydziały naktórych jest odrobinę lepiej, ale nie jest ich dużo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Nie o to mi chdziło w moim poście. Zupełnie nie dotyczył saloniku. Z tym co teraz napisałeś się zgadzam, za wyjątkiem fragmentu o uczelni. Wierz mi, trudno znaleźć w Polsce uczelnię, na której nie ma i nie było mechanizmów, o których pisałem. Można znaleźć jedynie wydziały naktórych jest odrobinę lepiej, ale nie jest ich dużo.

 

Być może masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Ja u siebie słuchałem kilka dni na zmianę kav300i / Kenwood KA9100 , z tannoy saturn s8 i Physic Superior Yara superior ii.

No i z tymi drugimi kenwood wypadł troszkę lepiej , oczywiście dynamika słaba , podobnie jak kontrola ( jakosc )basu dużo mniej detali niż kav300i , ale więcej przyjemności sprawiał mi kenwood podczas słuchania niż krell.

Ale to tylko i wyłącznie dlatego , że nie posiadam chario lub proac , krell według mnie z tymi głośnikami pokaże dużo więcej i lepiej.

Krell gra dosyć jasno , kable cardas quadlink 5c dużo nie pomogły pewnie głośnikowe by dały lepszy efekt.

Połączenie go np. z Physic wychodzi monitor audio + rotel czyli iskry :D

Ja swoją przygodę z audio rozpocząłem od nieodpowiedniej konfiguracji MA + rotel , ale w końcu człowiek uczy się na błędach :)

Zostaje teraz przy tannoy + lampa

 

Pozdrawiam i życzę przyjemności ze słuchania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.